3 Темношкірі засновники прогнозують, що мало що зміниться у венчурному капіталі у 2023 році • TechCrunch

Хоча інфляція є падає, економічні умови залишаються невизначеними, а загальний клімат із збору коштів повертається до рівня допандемії. Для чорношкірих засновників, які рідко отримували більше 1% від загального венчурного капіталу, інвестованого в стартапи, 2022 рік не був добрим, а 2023 рік не виглядає багатообіцяючим, зважаючи на те, як йдуть справи.

Щоб дізнатися, як чорношкірі засновники планують розпоряджатися своїм часом, грошима та очікуваннями на наступні місяці, TechCrunch+ опитав трьох засновників. Севетрі Вілсон, засновник Resilia, сказала, що вона, як і багато інших засновників, планує рецесію незалежно від того, станеться вона чи ні.

«Для нас, як компанії, це означає не скорочувати обсяги, де це може вплинути на зростання, але, безперечно, бути консервативними й уникати дорогих можливостей або найму посад, які не принесуть найбільшого впливу чи прибутку в перші два квартали чи більше 2023 року», вона сказала.

Абімбола Адебайо, засновник Pinnu Analytics, повторила цю думку, сказавши, що, оскільки вона перебуває у Великобританії, вона готується до не ідеального економічного клімату. «Я підстраховую себе, тримаючи кілька валют і забезпечуючи, щоб мій бізнес і я отримували дохід у кількох валютах», — сказав Адебайо.

Тим часом Вернон Коулман, засновник Realtime, зосереджений на тонкому налаштуванні свого додатка соціальної мережі для майбутніх президентських виборів. Він не очікує, що середовище стартапу стане кращим для темношкірих засновників, але, незважаючи на це, налаштований на досягнення успіху.

«Розгорнутий капітал різко зменшився для всіх засновників, що означає, що чорношкірі засновники постраждають ще сильніше […] У 2020 році багато людей читали книги про історію темношкірих, щоб глибше навчитися, але я думаю, що люди пропустили книги, де Маркус Гарві чи доктор Кінг обговорюють економічну інтеграцію темношкірих», – сказав він. «Тим не менш, план полягає не в тому, щоб просто пережити наступний рік; ми хочемо літати».

Ось з ким ми розмовляли:

(Примітка: це опитування є окремим від опитування темношкірих засновників, яке ми проводимо. Якщо ви темношкірий засновник і хочете поділитися своєю історією, заповніть цю форму.)


Вернон Коулман, засновник і генеральний директор Realtime

Які макропроблеми вас найбільше турбують у наступному році? Як ви плануєте з ними боротися?

Я стежу за економікою та за тим, як вона впливає на швидкість розміщення капіталу засновникам. Однак ми зосереджені на постачанні продуктів, які подобаються людям, і досяганні показників, які дозволяють нам продовжувати залучати капітал, незважаючи на економічні умови.

Чи очікуєте ви, що поточний економічний спад триватиме протягом наступного року? Які у вас плани, щоб залишитися на плаву?

Так. Оскільки процентні ставки та інфляція стрімко зростають, великі технологічні компанії оголошують про звільнення та майбутні вибори, складається враження, що цей спад триватиме протягом року.

Проте ми не хочемо лише плавати; ми хочемо літати. Влітку я вирішив залучити свою команду повністю особисто. Немає нічого схожого на швидкість, креативність і інтуїцію, які приходять від роботи 14+ годин на день у невеликій команді, яка поділяє спільне бачення та мету.

Яке найгостріше політичне питання, за яким ви стежите? Як це вплинуло на вас як на засновника? У вас є ідея стартапу, яка могла б вирішити будь-яку з цих проблем?

З наближенням 2023 року, загалом, найактуальнішим політичним питанням є вибори 2024 року. Кого б не було обрано чи переобрано, це вплине на мене як на засновника, оскільки вони вплинуть на бізнес-політику, інфляцію, безробіття, а також на те, як і коли ми оговтаємося від спаду.

У мене немає ідеї стартапу, щоб вплинути на вибори; однак я впевнений, що є багато засновників, які працюють над рішеннями для більш точних, сучасних і своєчасних технологій виборів.

Я відчуваю, що людям потрібно висловлювати свої думки та точки зору в еклектичних, різноманітних спільнотах, частиною яких вони, можливо, ще не є. Що стосується розпалювання дискусій навколо виборчого сезону, моя компанія Click, яка запускається наступного року, проводить спільноти та заохочуватиме користувачів відкрити дискурс щодо залучення людей до виборчих дільниць та обговорення того, що для них важливо на майбутніх виборах.

Leave a Comment