4 Міста, що завдають шкоди довкіллю

Думки висловив Підприємець дописувачі свої.

Міста є ключовим фактором зміни клімату.

Міста, у яких проживає 56% населення світу, виробляють понад 70% викидів парникових газів (ПГ). Високий рівень економічної активності означає високе споживання енергії, особливо в секторах будівництва та транспорту.

Будівництво міст потребує значних ресурсів, а величезні автомагістралі та стоянки не вловлюють вуглець і не запобігають повеням, як це роблять дерева та болота.

пов’язані: Що робить розумні міста розумними

Як міста шкідливі для навколишнього середовища

У результаті міста забруднюють атмосферу значної кількості. Близько 86% людей, які живуть у містах, мають у сім разів більший вплив забруднювачів повітря, ніж рекомендовано Всесвітньою організацією охорони здоров’я. Цей надмірний вплив впливає на фізичне здоров’я та може навіть зробити вас дурнішим.

Міста також виробляють багато відходів і продовжуватимуть виробляти більше. До 2050 року міста викинуть 3,4 мільярда тонн сміття. Він не тільки займає цінні землі, але й відходи виробляють метан, що робить його причиною 5% викидів ПГ у всьому світі.

Хоча близько 14 000 міст у всьому світі сприяють цій проблемі, нещодавній звіт показав, що 25 мегаполісів (майже половина з них у Китаї) виробляють 52% світових викидів ПГ.

Ось погляд на великих забруднювачів і деякі екологічні рішення, які вони використовують, щоб зробити ці розгалужені міські території чистішими та зручнішими для життя.

  1. Забруднення повітря в Пекіні

Пекін, де проживає близько 21 мільйона людей, входить до 10 найбільших забруднювачів, головним чином завдяки промисловим будівлям і автомобільному транспорту. З цієї причини, починаючи з Олімпіади 2008 року, Пекін займає важливу увагу забруднення повітря.

Підприємці в Китаї працюють над тим, щоб допомогти людям боротися з токсичним повітрям, відкриваючи компанії, які створюють усе: від повітряних фільтрів для дому, які використовують датчики для виявлення забруднення та вентиляторів, щоб вивести це забруднення з дому, до повітря в пляшках, створеного для того, щоб дати людям удар. кисню в особливо забруднені дні.

Ці стартапи можуть творити чудеса для індивідуального здоров’я, але у компаній все ще є можливість допомогти запобігти забрудненню шляхом підвищення енергоефективності або декарбонізації транспорту.

  1. Транспортні викиди в Лос-Анджелесі

Лос-Анджелес відомий своїми розгалуженими автострадами з 6 смугами руху та величезними пробками. Як і в Пекіні, на автомобільний транспорт припадає значна кількість викидів парникових газів Лос-Анджелеса, точніше 19%.

Приватні транспортні засоби, що працюють на бензині, і промислові вантажівки, які використовують викопне паливо, є причиною більшої частини забруднення на дорозі Лос-Анджелеса, включаючи викиди парникових газів, забруднювачі повітря, тепло і шумове забруднення.

Але розробляються нові технології, які допомагають доставляти людей туди, куди їм потрібно, водночас зменшуючи кількість поїздок на приватному транспорті. Проекти мікромобільності, як-от спільні велосипеди та скутери, дозволяють людям відмовитися від автомобілів і спільних поїздок для коротших поїздок, використовуючи ці менші транспортні засоби з нульовим рівнем викидів. Такі додатки, як Moovit, картографічна платформа, яка покращує доступ до громадського транспорту, надаючи оновлення в реальному часі про послуги громадського транспорту, змушує людей виходити з автомобілів і використовувати екологічно чисті варіанти транспорту.

Уряд також діє на випередження. Минулого місяця офіційні особи Каліфорнії з питань якості повітря оприлюднили сміливий кліматичний план, який вимагає скоротити викиди в Каліфорнії щонайменше на 40% до 2030 року та на 85% до 2045 року. План містить правило, згідно з яким усі продажі нових легкових автомобілів у Каліфорнії здійснюватимуться з нульовим рівнем викидів. або гібрид великої дії до 2035 року.

пов’язані: Mercedes представляє першу важку електричну вантажівку для доставки

  1. Відходи в Нью-Йорку

У той час як будівлі та транспорт спричиняють більшу частину викидів парникових газів у Нью-Йорку, відходи займають третє місце, на них припадає 5% загальних викидів парникових газів Великого Яблука. Загалом, американці марнотратять багато. Середній американець виробляє 2 кг відходів щодня, до 809 кг на рік.

Хороша новина для компаній полягає в тому, що стратегії сталого поводження з відходами створюють у десять разів більше робочих місць, ніж відправлення відходів на звалища або їх спалювання. Сьогодні Нью-Йорк переробляє лише 17% своїх відходів і компостує 1,4%. Харчові відходи були особливо серйозною проблемою для міста. Незважаючи на виклики харчових відходів, які підтримує уряд, і законопроекти, що обмежують утворення відходів у ресторанах, місто продовжує боротися, оскільки прихильники закликають до більш надійного, надійного та доступного компостування.

Компанії розробляють технології для боротьби з цією проблемою харчових відходів. Один стартап створив процес подрібнення старої їжі та використання травних ферментів для перетворення її на добриво протягом трьох годин. Інші компанії працюють над тим, щоб вирішити проблему в її джерелі за допомогою Zero Waste Manufacturing. Ця стратегія зосереджена на скороченні та повторному використанні матеріалів у всьому ланцюжку постачання для досягнення оптимального рівня споживання.

пов’язані: Як створити компанію з утилізації відходів

  1. Ефективність будівництва у Франкфурті

У Франкфурті, Німеччина, промислові, комерційні та житлові будинки роблять значний внесок у викиди ПГ.

Підвищення ефективності може зіграти важливу роль у зменшенні цих викидів. Ініціативи «розумного міста» — це міста з одностороннім рухом, такі як Франкфурт, що підвищують ефективність і покращують якість життя. Розумне місто Франкфурт працювало з підприємствами, науковцями та громадянами, щоб визначити 12 пріоритетів, які потребують уваги. Вони включали інтелектуальне керування дорожнім рухом, яке зменшує викиди від холостого ходу, розумне опалення для будинків, яке зменшує непотрібне споживання енергії, а також покращені дані про навколишнє середовище та здоров’я.

Ці ініціативи не тільки допомагають містам скоротити викиди, але й створюють можливості для нових підприємств, щоб допомогти їм розробити нові технології. Зі зростанням глобальної температури у міст з’являться нові проблеми, а попит на розумні рішення зростатиме.

пов’язані: Ось як Smart Cites відкриває бізнес-можливості для людей, які працюють із новітніми технологіями;

Якщо ви хочете дізнатися більше про рівень забруднення повітря у вашому місті, перегляньте IQ Air.

Leave a Comment