4 поширених запитання щодо нерухомості, які нам задають – Enterprise Podcast Network

Купівля та продаж нерухомості може бути складним завданням. Від вибору правильної нерухомості до переговорів щодо правильної ціни та остаточного закриття угоди, на цьому шляху є багато потенційних підводних каменів.

Ми досліджуємо чотири найпоширеніші запитання, які нам задають про операції з нерухомістю, щоб допомогти відповісти на ваші гострі запитання.

Джерело: Unsplash

Ви готові зануритися?

№1. Скільки часу знадобиться, щоб продати свій будинок?

Середній час, необхідний для продажу будинку, залежить від кількох факторів, таких як місце розташування, стан, кількість і розмір кімнат, вік нерухомості, тип району, а також від того, купуєте ви чи продаєте.

Хоча немає жодної чарівної формули, яка б спрацьовувала кожен раз, ось кілька загальних вказівок, які допоможуть вам оцінити, скільки часу може знадобитися, щоб продати свій будинок:

  • Якщо ви живете в популярному районі, продаж вашого будинку може зайняти в середньому від 3 до 10 місяців.
  • Будинки, які добре обслуговуються та демонструють гордість за право власності, зазвичай продаються набагато швидше, ніж ті, які не є такими.
  • Будинки, які потребують капітального ремонту, зазвичай продаються довше, ніж будинки, які не потребують ремонту.
  • Будинки в хорошому стані, які мають відповідну ціну, зазвичай продаються швидше, ніж старі нерухомості, які потребують ремонту.

№2 Скільки часу потрібно, щоб купити дім?

Середня кількість часу, необхідного для придбання житла, залежить від того, де ви живете. У деяких районах покупці можуть переїхати в свої будинки менш ніж за три місяці.

Однак на інших ринках це може тривати до 12 місяців. У цій статті розглядається, скільки часу потрібно, щоб купити будинок, виходячи з поточних ринкових умов у кожному штаті.

Загалом існує чотири основні фактори, які впливають на те, як швидко покупець може завершити свою транзакцію:

1. Ринкові умови – Де ти хочеш жити? Якщо ви шукаєте певний мікрорайон, шкільний округ або тип нерухомості, вам потрібно враховувати, що відбувається на місцевому ринку нерухомості.

Наприклад, якщо ви хочете придбати квартиру поблизу центру Сан-Франциско, вам, ймовірно, пощастить знайти її зараз.

З іншого боку, у період 2020-2021 років пропозиція на ринку була нижчою, але попит зростав. Трохи важче було знайти будинок, не заплативши більше ринкової ціни.

2. Місцезнаходження – Центр міста знаходиться поблизу зупинок громадського транспорту? Вам більше подобається жити в тихому передмісті чи в гамірному міському середовищі? А як щодо близькості до роботи?

Ви захочете переконатися, що ви вибрали місце, яке відповідає вашому стилю життя. Пошук правильних комбінацій залежить від ваших власних уподобань.

3. Діапазон цін – Скільки грошей ви маєте витратити? Залежно від вашого бюджету, ви можете дозволити собі менший або більший будинок.

Крім того, майте на увазі, що вибраний вами діапазон цін впливатиме на те, чи зможете ви знайти щось підходяще за встановлений вами термін.

4. Варіанти фінансування – Ви готові платити готівкою чи фінансувати свою іпотеку?

В обох варіантів є плюси і мінуси. Покупці готівкою зазвичай заощаджують гроші наперед, але фінансові покупці часто сплачують відсотки протягом усього терміну кредиту.

З фінансуванням у більшості випадків все одно доведеться придумати початковий внесок.

Щоб дізнатися більше про різні типи іпотечних кредитів, які пропонуються сьогодні, зверніться до місцевого іпотечного центру за додатковою інформацією.

№3. Скільки будинків я повинен переглянути, перш ніж купувати?

Покупці житла часто запитують мене, скільки будинків їм варто переглянути, перш ніж вирішити, де купити. На це запитання важко відповісти, оскільки тут є кілька факторів.

Наприклад, ви хочете переконатися, що район вам подобається, що він відповідає вашим життєвим потребам і що будинок, який ви виберете, відповідає вашому бюджету. Ви також хочете переконатися, що будинок, який ви виберете, знаходиться в хорошому шкільному районі.

Рекомендуємо переглянути принаймні 5-10 будинків, перш ніж прийняти остаточне рішення. Якщо вас приваблює певне помешкання, заплануйте показ.

Однак не відчувайте тиску купувати негайно. Знайдіть час, щоб подумати про те, що ви шукаєте в домі та чи будете ви щасливі там жити чи ні.

№4. Чи можна торгувати про ціни на нерухомість?

Завжди є різниця між тим, скільки ви витрачаєте на покупку будинку та на продаж. Але обговорення вартості нерухомості — це не просто торг за ціну.

Ви повинні враховувати багато факторів, включаючи розташування, розмір, вік, стан і навіть кількість спалень і ванних кімнат.

Обговорення ціни нерухомості – це мистецтво. І в той час як деякі люди є природними торгувальниками, інші вважають за краще грати жорстко.

Якщо ви не знаєте, з чого почати, ось 2 поради, які допоможуть вам вести переговори як професіонал.

Знайте свій ринок

Найкращий спосіб визначити, чи можете ви дозволити собі певну нерухомість, — це порівняти її з подібними будинками у вашому регіоні. Це допоможе вам зрозуміти ринкові умови та дає уявлення про те, скільки покупці готові платити.

Наприклад, якщо ви живете на гарячому ринку житла, ви можете виявити, що платите занадто багато за будинок, оскільки продавці не конкурують один з одним. З іншого боку, якщо ви живете в недооціненому районі, у вас можуть виникнути проблеми з пошуком покупця.

Будь готовий

Перш ніж почати переговори, переконайтеся, що у вас є вся інформація, необхідна для укладення угоди. Попросіть кредитора попередньо затвердити суму кредиту та підготуйте список запитань для свого ріелтора. Переконайтеся, що у вас є готова копія вашої пропозиції та контракту.

Чому вам потрібно працювати з досвідченим ріелтором

Ріелтори є експертами, які допомагають людям купувати житло. Вони знають, що потрібно для того, щоб ви отримали найкращу пропозицію. І вони знають, як орієнтуватися в складному світі купівлі житла.

Національна асоціація РІЕЛТОРІВ® каже, що є три основні причини, чому має сенс працювати з професіоналами з нерухомості.

По-перше, ріелтор добре знає місцевий ринок житла. По-друге, він або вона може допомогти вам уникнути дорогих помилок. По-третє, ріелтор може вести переговори від вашого імені, щоб отримати найкращу ціну.

Якщо вам коли-небудь знадобиться досвідчений агент з нерухомості в Непервіллі, штат Іллінойс, зателефонуйте Тоні Чіанканеллі. Ви можете знайти мою контактну інформацію на https://homesnow-tonyciancanelli.com/.

Leave a Comment