5 безцінних уроків для підприємців-початківців

Думки висловив Підприємець дописувачі свої.

Шлях до підприємництва не такий гламурний, як те, що зображується в #entrepreneur в Instagram. Формула успіху не містить жодних літаків, шикарного одягу чи автомобілів, а скоріше тонну твердості та переконання. Зростання компанії з двох до 30 осіб викликало кілька труднощів. Такі речі, як ітерація продукту, фінансування та навіть наймання людей, щоб приєднатися до подорожі, представляли собою гори, які наша команда повинна була подолати. Якщо ви хочете створити компанію — вас чекає шалена поїздка!

Я не претендую на те, щоб бути експертом, але я хотів поширити ці думки, щоб допомогти будь-кому, хто займається бізнесом. (Або навіть на порозі цього!)

Ось п’ять уроків, які я засвоїв, будучи першою жінкою-засновником.

За темою: уникайте цих 3 поширених смертельних пасток для підприємців

Не чекайте «ідеально».

Видавати бажане за дійсне – чекати, поки зірки зійдуться, щоб почати рухатися до своїх бізнес-цілей. Ви можете відчувати, що занадто багато думаєте, але коли ви будуєте бізнес, швидкість повторення буде вашим найкращим другом на шляху до успіху. Почніть з чогось. Жодне рішення не є ідеальним, і небагато рішень призведуть до смерті вашої компанії. Щоб досягти своїх цілей, потрібно щодня робити маленькі дієві кроки.

Досконалість – ворог прогресу. Перші ітерації продукту, ймовірно, будуть непростими. Але виведення вашого продукту на ринок за допомогою бета-тестерів привело нас до продукту, яким ми сьогодні неймовірно пишаємося. Без зворотного зв’язку неможливо ефективно виконувати ітерацію. Я регулярно запитую себе: «Що я можу зробити сьогодні, щоб ми стали кращими, ніж учора?»

За темою: досконалості не існує. Ось як перестати бажати та розпочати свій бізнес.

Залучайте правильних людей

Досить легко, чи не так? Я вірю, що хороші люди створюють хороші команди, а хороші команди створюють хороші продукти. Створення команди є життєво важливим для успіху вашого бізнесу. Секрет зростання Smartrr полягає в створеній нами команді. Знайти цей талант з нуля було однією з найскладніших речей, з якими я стикався. Я знаю, що я сказав ніколи не чекати досконалості. Тим не менш, важливо чітко визначити тип культури, навколо якої ви хочете будувати свій бізнес, і зосередитися на підборі потрібних людей, які додадуть цінності конкретній культурі.

Відкрити компанію – це виклик; внутрішня розбіжність лише відволікатиме вас від ваших цілей і може стати причиною вашого падіння. Не поспішайте, вибираючи, хто входить до вашого найближчого кола. Це стосується вашої команди, а також усіх інших зацікавлених сторін; ваших інвесторів, ваших партнерів і ваших клієнтів. Оточіть себе з добрими намірами, амбіційними та розумними людьми, які віддані вирішенню проблеми, навколо якої ви прагнете побудувати, і успіх прийде.

Потім об’єднайте цих людей за мисленням, одержимим клієнтом. Це звучить досить просто, але так легко відволіктися на те, хто має останній блискучий предмет або розумну маркетингову кампанію в просторі. Будьте невпинними, висвітлюючи болючі точки та відгуки клієнтів, уникайте дивитися на те, що роблять інші конкуренти, і орієнтуйтеся на те, що ви можете задовольнити для своїх клієнтів і потенційних клієнтів.

Як наслідок, ми продовжуємо розробляти інноваційні рішення та залишаємось узгодженими з нашою місією та внутрішніми цілями. Якщо є одна річ, яку ви повинні забрати з цієї частини, так це те, що кожен у вашій компанії (незалежно від того, який продукт/послугу ви надаєте) має бути лазерно зосереджений на кінцевому споживачі.

Якщо ви все зробите правильно, ваша команда не тільки побудує щось неймовірне, але й надихатиме одна одну щодня та стимулюватиме сильну культуру, кращу продуктивність і сильніший бізнес.

Рефлексія життєво необхідна

У кожного буде свій шлях до подолання різних рівнів тривоги, спричинених повсякденними бізнес-завданнями. Для мене дві речі, які допомагають, це сон — це скоріше короткострокове рішення — і роздуми.

Легко заблокувати погані дзвінки, дні тощо. Тим не менш, зіткнення між хорошим і поганим через роздуми дає вам привілей рости та дорослішати. З часом ви озиратиметеся на ту саму подію, яка змусила вас захворіти, щоб поміркувати про неї та посміятися над тим, що колись скуйовдило ваші пір’я (повірте мені, ми всі там були. Ви не самотні). З кожним хибним кроком, нещастям і помилкою, які ви робите, попередня не виглядає такою поганою.

Як засновник, у вас справді немає можливості зупинитися, коли справи стають важкими. Знову ж таки, я був там. Коли ви подолаєте наступне випробування, ви озираєтесь назад і знаєте, що ви краще для нього. Примиріться з поганим і навіть посмійтеся над тим, що спонукало вас у минулому, коли зможете. Зіткнувшись з новим викликом, зробіть ці кроки вперед і зосередьтеся на тому, що ви можете контролювати — ці попередні виклики допоможуть вам зрозуміти, що ви можете подолати інші. Найчастіше ви досягали більших подвигів.

За темою: 8 підприємців розкривають, як вони відрізняють відображення від жалю

Капітал — це не єдине, на що можна отримати кошти

Я можу написати ще цілу статтю про те, як ефективно залучати кошти для вашого бізнесу, але з наявним у мене місцем я знаю, що можна багато отримати від перебування в кімнаті з інвесторами з багаторічним досвідом роботи у вашому просторі. На мою думку, хороші стосунки з інвесторами не ґрунтуються на основі наданого капіталу.

На нашій ранній стадії нашими «найкращими» інвесторами є ті, з ким у нас справжнє партнерство. Це ті, кого ми можемо покликати на допомогу з будь-якої причини. Вони інвестують не просто для того, щоб заповнити відро інвестиційної дисертації. Вони в захваті від того, що ви робите, і знаходять час, щоб дізнатися про вас і ваше бачення компанії. Вони не чекають, поки ви протягнете руку. Вони візьмуть на себе ініціативу, щоб познайомити вас з потенційним клієнтом або просто подивитися, як до вас ставиться життя засновника.

Коли ви активно збираєте кошти, пам’ятайте про це: стільки, скільки ви розповідаєте їм своє бачення, вони має бути розповідаючи вам свої. Виконуйте належну обачність і ставте важкі запитання; дізнайтеся, кого вони підтримують, їхні поточні портфельні компанії, з ким вони можуть вас зв’язати та їхню позицію щодо тенденцій на вашому ринку.

Ставте цілі за межами вашого бізнесу

Вас, безсумнівно, чекає випробування, виштовхнуть за межі ваших можливостей, і вам доведеться подолати численні психічні бар’єри. Ще один корисний спосіб розвитку — досягати успіхів поза роботою. Те, що я вважаю особливо корисним під час роботи над Smartrr, це спробувати себе знайти мету поза роботою. Оскільки ми настільки зосереджені на чомусь такому великому, як розширення того, що, як ми сподіваємося, і надалі буде процвітаючим бізнесом, короткострокові перемоги є важливими.

Одним із прикладів цього є похід у вихідні: свіже повітря творить чудеса, але досягти піку походу, «перемоги», у певному сенсі, — це чудова перемога, яка допомагає підживлювати мій розум на наступний тиждень. Важко повірити, коли ви глибоко в окопах, але перемоги не завжди приходять від вашого бізнесу. Ставте цілі та досягайте їх як у своїй організації, так і за її межами!

Як засновник компанії вперше, ці п’ять уроків принесли радість і успіх у підприємницькій подорожі. Це не ваша «формула успіху», а уроки, які, я сподіваюся, ви зможете взяти, практикувати та стимулювати свій розвиток у бізнесі та житті. Пам’ятайте, що успіх не є лінійним і не проявляється однаково в усіх випадках, але будь ласка, застосовуйте ці принципи до того, як вважаєте за потрібне у своєму повсякденному житті. Чітко визначте свої цілі, і я сподіваюся, що ви чудово почнете свій 2023 рік!

Leave a Comment