5 найкращих бізнес-технологічних інновацій, які змінили правила гри, свідками яких ми стали в 2022 році – Enterprise Podcast Network

Технологія розвивається з шаленою швидкістю – насправді настільки швидко, що деякі її інновації можуть залишитися зовсім непоміченими, якщо хтось не виробить звичку регулярно читати літературу. У цій короткій статті ми розглянемо п’ять таких революційних технологічних реалізацій, про які ви, можливо, не чули.

Джерело: Unsplash+

3D-друк — це те, про що ми всі думали, що ніколи не працюватиме поза сторінками науково-фантастичних книг. Що ж, ми виявилися неправими. Цей тип друку працює шляхом укладання шарів матеріалу для створення тривимірного об’єкта, і його потенційні можливості використання практично нескінченні. 3D-друк не слід сприймати як тривіальність, оскільки він назавжди змінить охорону здоров’я та засоби до існування людей, зробивши людських донорів застарілими – це перші кроки до повної функціональності 3D-друковані органи були зроблені в 2014 році. Ми дамо вам подумати про наслідки цього факту.

Ми вважаємо, що можна з упевненістю сказати, що ніхто б не працював, якби робота була вибором, а не необхідністю, і це, безперечно, схоже на те, що майбутнє має в запасі для всіх нас. Величезний відсоток робіт пов’язаний із нудними, повторюваними завданнями, і автоматизація вже зіграла вирішальну роль у тому, щоб зробити їх більш приємними. Маркетинг, підтримка клієнтів і навіть наймання нових співробітників сьогодні є простою справою завдяки різному програмному забезпеченню, оснащеному машинним навчанням. Як ми побачимо далі, автоматизація безпосередньо залежить від:

Було багато розмов і суперечок про штучний інтелект, дехто казав, що він несе всі ознаки початку кінця, а дехто казав, що це лише кінець початку. Незалежно від вашої думки, штучний інтелект існує десятиліттями, і з роками він лише набирав популярності. Його здатність обробляти сюрреалістичні обсяги даних і додатків лише в робототехніці є надзвичайною.

Граничні обчислення вже замінив хмарні обчислення, які, хоч і були феноменальним винаходом, не могли встигати за трильйонами гігабайт даних, які щодня зберігаються в мережах. Кращі обчислення кращі, оскільки вони усувають затримку переривання, пов’язану з CC, обчислюючи дані ближче до їх джерела – на межі.

Блокчейн — це криптографічно захищена база даних, яка зазвичай використовується разом із криптовалютою. У найосновнішому визначенні блокчейн — це децентралізований одноранговий реєстр, який відстежує транзакції та не потребує введення від банків чи інших юридичних органів (звідси його децентралізована природа). Його майстерність передачі даних на шляху до революції в усьому, починаючи від охорони здоров’я, голосування та торгівлі на Форексі (FXList) до кібербезпеки та страхування.

Заключні слова

технології завжди була дещо суперечливою темою. З одного боку, є ті, хто готовий на це, а з іншого — ті, хто вважає це надзвичайно небезпечним для людства. Ми вважаємо, що наше прагнення до технологій походить з того самого місця, що й бажання писати вірші.

Leave a Comment