5 найкращих програм для регулярних платежів у 2023 році

Одна з більш ніж 40 програм у наборі продуктів Zoho, Zoho Invoice відрізняється тим, що назавжди є безкоштовною для всіх малих і середніх підприємств. Надсилати рахунки-фактури просто: можна запланувати надсилання електронної пошти на пізнішу дату чи час або надіслати посилання на рахунки-фактури з терміном дії.

Клієнтський портал Zoho Invoice кращий за будь-яке програмне забезпечення в цьому посібнику та дозволяє вашим клієнтам отримувати доступ до своїх оцінок, рахунків-фактур і неоплаченого часу для проектів в одному місці. Вони також можуть отримати доступ до своєї виписки з рахунків, прийняти або відхилити оцінки та здійснити платежі на клієнтському порталі:

  • Клієнтський портал: За допомогою клієнтського порталу ваші клієнти можуть відстежувати всі свої операції з вами. Ви отримаєте сповіщення, коли ваші клієнти переглянуть або сплатять рахунок-фактуру з переглядом статусу в реальному часі. Ви також можете ввімкнути деталі проекту, щоб ваші клієнти могли переглядати проекти, пов’язані завдання та зареєстровані або неоплачені години.
  • Звіти про повторювані рахунки-фактури: Ви можете отримати консолідовану інформацію про всі повторювані профілі в системі, а також відомості про збої платежів, повторні спроби платежу та дати закінчення терміну дії картки.
  • Оцінки та пропозиції: Ви можете перетворити кошториси та пропозиції на рахунки-фактури одним клацанням миші та додати примітки для клієнтів або умови. Ви також можете переглянути історію оцінок, включаючи запропоновані знижки та взаємодію з клієнтами.
  • Виставлення рахунків за проектом: За допомогою Zoho Invoice ви можете створювати кілька проектів для кожного клієнта та призначати час і витрати для кожного проекту. Ви можете включити ці витрати до складу рахунків клієнта, коли їх буде призначено проектам.

Щоб отримати доступ до періодичних рахунків-фактур, ви повинні спочатку ввімкнути цей модуль у налаштуваннях. Ви можете зробити це, натиснувши піктограму шестірні, а потім виберіть «Налаштування», «Загальні» та «Повторюваний рахунок». Як показано нижче, ви можете створити новий шаблон періодичного рахунка-фактури та налаштувати інтервал виставлення рахунків із необов’язковими датами початку та завершення, призначити рахунок-фактуру для проектів, ввести умови оплати та вказати продавця.

Створення періодичного рахунку в Zoho Invoice
Джерело: Zoho

Leave a Comment