5 ознак того, що вам потрібно негайно пройти перевірку зору – Enterprise Podcast Network

Якщо ви хочете бути в курсі свого здоров’я, важливо проходити регулярні огляди та перевірки на наявність будь-яких потенційних проблем. Однією з найважливіших складових вашого здоров’я, яку не можна нехтувати, є очі. Регулярні перевірки зору в асоційованому медичному центрі In One Healthcare є обов’язковим для всіх, хто хоче підтримувати свій зір у відмінній формі. Але як дізнатися, що настав час для перевірки зору?

Джерело: Unsplash

Нижче ми обговоримо п’ять ознак, які вказують на те, що, можливо, пора записатися на прийом до оптометриста.

  1. Нечіткий зір

Помутніння зору може виникнути раптово або повільно з часом, але в будь-якому випадку це є хорошою ознакою того, що з вашим зором щось не так, і вам потрібно звернутися до лікаря. Якщо ви бачите, що мружитеся частіше, ніж зазвичай, або погано бачите віддалені предмети, пора пройти обстеження.

  1. Головні болі

Головний біль може бути спричинений різними причинами, але одна з можливих причин може бути пов’язана з вашим зором, особливо якщо головний біль виникає після тривалого перегляду екранів (наприклад, комп’ютерів або телефонів). Якщо це так, то перевірка зору може допомогти визначити, чи допоможуть окуляри запобігти виникненню будь-яких головних болів у майбутньому.

  1. Напруга очей

Напруга очей є ще одним симптомом, пов’язаним із поганим зором, який може призвести до головного болю, якщо його не контролювати. Якщо ви відчуваєте втому та проблеми з фокусуванням після тривалого читання або вдивляння в екран, це може означати, що вам потрібні коригувальні лінзи для кращої чіткості зору та меншого навантаження на очі.

  1. Проблеми з баченням вночі

Погіршення зору в умовах слабкого освітлення (наприклад, водіння вночі) також може свідчити про поганий зір, який може потребувати коригувальних або контактних лінз, щоб краще бачити в таких ситуаціях. Отже, якщо ви погано бачите під час керування автомобілем вночі або вам важко орієнтуватися в темних коридорах, найкраще пройти обстеження раніше, ніж пізніше, щоб будь-які потенційні проблеми можна було швидко вирішити та виправити, перш ніж вони з часом погіршаться.

  1. Часте косоокість

Як згадувалося раніше, часте примружування також може свідчити про потенційні проблеми із зором, і їх слід якнайшвидше обговорити з окулістом, щоб визначити їх причину (причини). Важливо зауважити, що незважаючи на те, що примружування може тимчасово зробити об’єкти більш чіткими, така поведінка лише погіршить існуючі проблеми із зором, якщо її не перевірити, тому не чекайте надто довго, перш ніж записатися на прийом!

Хоча ці п’ять ознак, безумовно, є тими, на які слід звернути увагу, коли вирішуєте, чи варто вам проходити перевірку зору, вони не єдині показники того, що з вашим зором щось не так

Завжди проконсультуйтеся з кваліфікованим оптометристом, якщо у вас є якісь проблеми з вашим зором, незалежно від того, які симптоми можуть виникнути. Турбота про наш зір є важливою, особливо в день і вік, коли так багато з нас щодня використовують електронні пристрої. Пам’ятайте – ніколи не рано (або не пізно!) вживати заходів, коли мова заходить про збереження нашого дорогоцінного зору!

Leave a Comment