5 порад для стартапів у галузі охорони здоров’я зі збору коштів на ринку, що занепадає • TechCrunch

У фандрейзингу – засновник Найбільша проблема полягає не в тому, щоб продати певний продукт чи стратегію. Натомість це часто розкручує та змінює упередження інвестора.

Конкуренція не є вашим ринковим конкурентом або чинним оператором. Найчастіше це набір операційних евристик інвестора, на багато з яких швидко впливають ринкові умови.

Збір коштів у сфері охорони здоров’я, особливо в такому макросередовищі, як те, в якому ми перебуваємо, — це можливість диференціювати та взяти під контроль наратив. Коли ринки починають падати, більшість компаній зосереджуються на виживанні. У подібні моменти медичні компанії можуть скористатися тим, що статус-кво розбурхується, і піднятися на вершину переповненого поля, сигналізуючи ринку, чому вони є кіньми, на яких варто робити ставки.

Переформатуйте макрос

Коли здається, що ринок має низхідну тенденцію, це можливість для засновників взяти під контроль розповідь і переглянути те, як інвестори бачать ринкові умови на основі глибокого аналізу свого сектора.

Загалом, порівняно з іншими галузями, охорона здоров’я часто залишається стійкою під час економічної кризи. Коли все йде добре, легко забути і ще легше недооцінити ациклічність ринку охорони здоров’я в цілому. Але швидкий огляд даних Бюро праці показує, що зайнятість у цьому секторі продовжувала зростати під час останньої рецесії, що свідчить про те, наскільки міцним є цей сектор.

Якщо підприємці та інвестори розглядатимуть кожну взаємодію як одноразову гру, ми всі зрештою втратимо довіру.

Хоча зайнятість не може бути всеосяжним барометром для всієї діяльності в галузі охорони здоров’я, попит на реальні рішення реальних проблемних точок у сфері охорони здоров’я й надалі буде нееластичним. Якщо ви займаєтеся послугами, створіть свій бізнес навколо цього попиту на робочу силу; якщо ви розробляєте рішення для програмного забезпечення, операцій і RCM, використовуйте цей зростаючий розрив між потребами та впровадженням технологій.

У цьому середовищі фонди шукатимуть ациклічні ринки для інвестування. Це можливість для вас захопити цей пул капіталу.

Отримати гранульований

На ринку, заповненому стартапами «цифрового здоров’я» та «інфраструктурними рішеннями», життєво важливо виділитися.

Вийдіть за межі загальних ярликів, які більше не викликають інтерес інвесторів у сферу охорони здоров’я, і натомість окресліть прогрес вашої компанії в три етапи, від початкового до IPO, навіть якщо ви вже є компанією на пізній стадії:

Leave a Comment