5 причин оцифрувати свій бізнес – Мережа корпоративних подкастів

У «цифрову еру» деякі люди не можуть відмовитися від свого аналогового світу. Багато хто все ще вважає за краще читати книги в твердій палітурці, колекціонувати годинники з рухомими стрілками і дивитися фільми. Але ми звикли сприймати цих колекціонерів як «динозаврів».

Аналогові технології являють собою представлення концепції. Ваги, спідометри чи вінілові платівки пропонують альтернативні версії реальності. Однак цифрові технології перетворюють зображення, друк і голос у числа. Вони шифрують, зберігають і передають ці шаблони чисел на пристрої, здатні бачити, читати або чути. За бажанням чи необхідністю ми живемо у світі, оточеному цифровими повідомленнями.

Кожен бізнес повинен заручитися підтримкою компаній, що займаються веб-розробкою. Або вони виявлять, що інвестиції втрачають конкурентну перевагу, масштабованість і перспективи.

Джерело: Unsplash

Ось 5 причин оцифрувати свій бізнес:

Щоб оцифрувати свій бізнес, ви повинні переосмислити, як він працює. Він просить вас добре поглянути на те, як компанія виглядає для інших. І він змінює плани, стратегії та тактики, спрямовані на досягнення цілей. Інвестиції в оцифровку змінять діяльність компанії, переосмислять її залучення клієнтів і переосмислять її мету.

Мінімізуйте папір

Forbes зазначає, що «безпаперовий бізнес є надійною та важливою екологічною практикою», а також сприяє «кращій та ефективнішій бізнес-операціям». Оцифрування зменшує папір. Це позбавляє від слідів паперу, картотечних шаф і зберігання за межами сайту. Крім того, це усуває працівників, необхідних для створення, обробки та архівування аналогових записів.

Оцифровка також може отримувати та передавати візуальні та голосові повідомлення. Так, наприклад, лікарі та лікарні мають безпечний доступ до історії хвороби пацієнта на кількох платформах. Кілька практиків, наприклад, можуть мати одночасний доступ до тесту, оскільки він виконується в режимі реального часу.

Максимальна відповідність вимогам

Різні відомства вимагають звіти щодо питань відповідності бізнесу. Наприклад, відділ людських ресурсів може заповнювати цифрові бази даних, доступні всім авторизованим користувачам, у тому числі державним службам дотримання законодавства. Після того, як це буде дозволено, страхові компанії та постачальники пільг можуть видобувати базу даних співробітників підприємства для отримання інформації, цінної для бізнесу та його працівників.

Оптимізуйте охоплення ринку

Цифровізація допомагає підприємствам виходити на ринки в усьому світі. Залучення клієнтів починається з привабливого веб-сайту. Але найкращий компанії веб-розробки також досягає успіху у створенні функціональності. Добре побудовані веб-сайти створять трафік покупців, клієнтський інтерфейс, онлайн-продажі та підтримку клієнтів.

Підвищення продуктивності

Цифрове виробництво, маркетинг, логістика, фінанси та процеси управління людьми підвищують ефективність і продуктивність. Функціональність дозволяє кінцевим користувачам отримувати дані для потреб, пов’язаних із функціями. Оцифровка покращує час відгуку, зустріч і керування проектами.

Покращте залучення клієнтів

The Огляд CIO зазначає, що «клієнти тепер очікують персоналізованого досвіду». Вони звикли до розпізнавання особи в реальному часі, запровадженого Amazon і Google. Незважаючи на те, що більшість компаній мають дані, щоб індивідуалізувати роботу своїх клієнтів, їм усе одно можуть знадобитися технології, знання та функціональні можливості, які цінують компанії веб-розробки.

Оцифруйте – якщо ви в цьому, щоб виграти!

Будь-хто, хто планує відкрити бізнес, повинен будувати свою діяльність, стратегічне зростання та клієнтський досвід на оцифровці. Він повинен максимізувати свою внутрішню та зовнішню функціональність. Керівництво бізнесу має здійснювати покупки, ціни та взяти на себе зобов’язання щодо надійної веб-розробки.

Leave a Comment