5 причин, чому вам потрібно зробити емодзі частиною вашої маркетингової стратегії

Думки висловив Підприємець дописувачі свої.

Так багато повідомлень губляться в перекладі, коли їх друкують або записують. Як ви можете передати свій тон голосу чи почуття лише 280 символами чи менше?

Згідно зі звітом, додавання емодзі до ваших повідомлень у соціальних мережах підвищує зацікавленість і знижує витрати на рекламу. У той час як маркетологи минулих років насміхалися над думкою про емодзі, ці маленькі смайлики можуть додати масу індивідуальності до інакше нудного повідомлення. І вони не лише для стилю.

Навіщо використовувати емодзі?

Емодзі додають справжньої цінності вашим повідомленням. Intercom виявив, що повідомлення, надіслані компанією, які містять емодзі, мають у чотири рази більше шансів отримати відповідь від клієнта. Додавання емодзі в кінець речення може пом’якшити повідомлення про продажі. Ось ще дані, щоб переконати вас:

  • Емодзі в темі вашого електронного листа можуть підвищити рівень відкриття на 3-4%.
  • Чим більше емодзі ви використовуєте в підписах в Instagram, тим більше буде взаємодій.
  • Додавання емодзі до ваших оголошень може підвищити рейтинг кліків і покращити загальну ефективність.
  • Люди за своєю природою візуальні люди, тобто вони можуть сприймати емодзі швидше, ніж читати та розуміти ваші речення.

пов’язані: Що Емодзі можуть розповісти нам про різноманітність та інклюзивність?

Як використовувати емодзі в маркетингу?

Відмова від даних і додавання посмішки в кінці вашого повідомлення також може додати контекст і уникнути неправильного тлумачення. Емодзі можуть допомогти вам сказати більше, витрачаючи менше зусиль і символів. Ось 5 креативних способів використання емодзі в маркетингу.

1. Виберіть фірмові емодзі для брендингу

Доступно понад три тисячі емодзі. Хоча використання будь-яких смайлів, які відповідають вашим повідомленням, не зашкодить, використання занадто великої кількості може зробити ваш бренд виглядати надто невимушеним і непрофесійним.

Було б гарною ідеєю чергувати кілька емодзі та використовувати їх як елементи брендингу. Подумайте про те, як McDonald’s заволодів смайлами картоплі фрі, тоді як Taco Bell подав петицію про смайли тако — які смайли ви можете створити самостійно?

Використання емодзі як частини брендингу може допомогти вашим клієнтам запам’ятати вас краще. Це також простий і ефективний спосіб виділитися серед конкурентів.

2. Гуманізуйте свій тон голосу

Будь-які повідомлення від брендів можна сприймати з певним скептицизмом. Не дозволяйте вашій аудиторії думати, що ви простягаєте руку лише для того, щоб їй щось продати (навіть якщо це так). Емодзі — чудовий інструмент, щоб зробити ваш бренд більш людяним і привабливим.

Хоча обмін миттєвими повідомленнями та соціальні медіа не можуть відтворити інтимність спілкування віч-на-віч, емодзі можуть заповнити важливі аспекти спілкування, такі як міміка та мова тіла.

Емодзі часто асоціюють із щастям, тому додавання емодзі в кінці вашого повідомлення покаже, що ви раді допомогти, а також можете порадувати свою аудиторію.

3. Коли слів не вистачає

Емодзі вміють висловлювати думку, коли слів недостатньо, щоб висловити ваше повідомлення. На думку психологів, емодзі можуть допомогти підсилити сенс повідомлення. Додавання емодзі може допомогти встановити тон ваших повідомлень, наприклад вашу манеру говорити.

Наприклад, просте «до зустрічі» може звучати зовсім не так, як «до зустрічі» (смайлик-емодзі). Перше звучить як вимушена формальність, тоді як друге передає хвилювання.

4. Створіть свої емодзі

Хоча не так багато брендів мають силу та привабливість Taco Bell, яка офіційно запропонувала Консорціуму Unicode додати емодзі тако у 2015 році, ніхто не заважає вам створювати свої емодзі.

Такі бренди, як Sephora, створили власну клавіатуру емодзі, наповнену емодзі, створеними за зразком їхніх продуктів. Клавіатура емодзі дозволяє користувачам налаштовувати емодзі, роблячи досвід більш захоплюючим і персоналізованим.

Наявність власних емодзі — чудовий спосіб посилити присутність свого бренду та перетворити клієнтів на прихильників бренду.

5. Опитування Emoji

Ви вже знаєте, що емодзі можуть підвищити вашу зацікавленість. Окрім додавання емодзі до ваших підписів і тексту в зображенні, ще один чудовий спосіб інтегрувати їх у вашу маркетингову стратегію – це інтерактивні наклейки в Instagram.

Використовуйте емодзі, щоб відрізнити голосування «те чи інше» у своїх Instagram Stories і дізнатися, як ваша аудиторія ставиться до ваших продуктів. Поєднання інтерактивних стікерів і емодзі може ефективно привернути увагу аудиторії та отримати цінну інформацію в цікавий та інтерактивний спосіб.

пов’язані: 5 правил етикету використання емодзі на роботі

Але чи для вас емодзі?

Хоча дані можуть переконати вас, що всі ці смайли варті шансів бути небрендовими, все одно важливо розуміти умови гри. Якщо ви працюєте в більш традиційній галузі, наприклад, у банківській справі, ви можете залишити емодзі безкоштовними. Інакше ви ризикуєте здатися непрофесіоналом.

Як і будь-яка річ, поміркованість є ключовою. Додавання забагато емодзі може зробити ваш бренд здаватися спамом. Подумайте про тестування A/B своїх оголошень, щоб дізнатися, як ваша аудиторія відреагує на зміни. Емодзі не слід додавати випадково лише заради залучення. Завжди враховуйте контекст і зміст і пам’ятайте, що деякі емодзі можуть мати подвійне значення.

Тепер, коли емодзі стали частиною нашого щоденного спілкування, настав час брендам надолужити згаяне. Скористайтеся цими порадами, щоб створити ефективну маркетингову стратегію смайликів.

Leave a Comment