5 речей, які повинен зробити кожен підприємець у цей святковий сезон

Думки висловив Підприємець дописувачі свої.

З наближенням святкового сезону та швидкого наближення кінця ще одного року це може викликати шалені почуття щодо завершення остаточних проектів. З іншого боку, це може дати можливість подумати про те, як далеко ми просунулися з січня.

Більшість із нас знаходиться десь посередині, і з наближенням 31 грудня може бути легко втратити увагу. Однак у цей святковий сезон виділіть час, щоб зайнятися кількома справами, які гарно налаштують вас на наступний рік, дадуть можливість подумати про те, чого ви вже досягли, і підготують вас до 2023 року.

За темою: 5 речей, на які підприємці повинні зосередитися під час свят

1. Напишіть три цілі, яких ви хочете досягти

Незалежно від того, чи є у вас поточні місячні чи квартальні цілі, доцільно встановити три більші цілі, яких ви хочете досягти в новому році. Подумайте, чи хочете ви змінити напрямок у січні чи розвинути те, що ви вже створили. Почніть з великого. Потім створіть стратегію з окремими етапами, щоб досягти бажаного результату.

У бізнесі більшість цілей пов’язані з доходом, але враховуйте альтернативні перспективи, плануючи майбутнє. Якого зростання клієнтів чи послуг ви хочете досягти? Ви хочете залучити інший тип аудиторії? Ви бажаєте додати новий навик або сертифікат до свого репертуару? Можливо, мета полягає в тому, щоб виступити на заході або стати впливовим у своїй галузі. Незалежно від того, чого ви хочете досягти, додайте своє мотиваційне «чому» до кожної цілі та намітьте відчутні кроки, щоб було легше уявити.

За темою: цей простий брейнхак допоможе вам досягти всіх ваших цілей

2. Розкладіть свій графік

Додавання нових цілей і планів на 2023 рік означає, що ви повинні звільнити місце, розрядивши свій поточний графік. Кінець року – чудовий час, щоб переглянути свої поточні зустрічі та зобов’язання та оцінити, де їх можна скоротити чи взагалі видалити. Кожен підприємець знає, що час є дорогоцінним товаром, тому, щоб не вигоріти, подбайте про те, щоб ваш календар був заповнений речами, які сприяють вашому розвитку.

Простими змінами можуть бути зміна щотижневих зустрічей на двічі на місяць або скорочення регулярних годинних зустрічей до половини часу. Подивіться на всі організації — як онлайн, так і особисто — які, можливо, забирають час і майже не повертають інвестиції. Також враховуйте сфери, які обмежують вашу продуктивність. Соціальні мережі завжди відволікають увагу. Хоча для багатьох необхідно підтримувати присутність в Інтернеті. Щоб він залишався корисним інструментом (а не місцем для бездумного прокручування), заплануйте певний час, коли ви будете публікувати дописи та перевіряти свої канали. Потім відійдіть від соціальних мереж на решту дня.

Пов’язане: 10 способів позбавитися від сміття, не вдаючись до мінімалізму

3. Перегляньте свій бюджет

Подивіться на свій бюджет і обміркуйте сфери, які можна виключити, як і розкладаючи свій графік. Чи є програми чи інструменти, якими ви більше не користуєтеся? Ви відкладали скасування безкоштовної пробної версії додатків або підписок, які краще інвестувати в інше місце або іншим чином скласти бюджет?

Крім того, автоматична оплата дозволяє легко забути, куди ми витрачаємо гроші. Перегляньте всі бізнес-автоматичні платежі та подивіться, чи можна їх деактивувати. Крім того, враховуйте інші бізнес-витрати, такі як онлайн-курси, освітні заходи чи заходи для спілкування та зустрічі з клієнтами. Де ви отримуєте найбільшу цінність? Зважте кожного окремо, щоб визначити, чи всі ресурси, якими ви зараз користуєтеся, залишаються такими ж корисними, як раніше. Якщо ні, позбудьтеся їх і знайте, що вони завжди будуть поруч, якщо вам знову знадобляться.

За темою: 5 способів створити бізнес-бюджет для максимального успіху

4. Складіть список усіх речей, за які ви вдячні

Вдячність є безкоштовним, тихим прискорювачем успіху. Крім того, його легко отримати. Чекаючи, поки завариться ранкова кава, або перед тим, як відповідати на електронні листи, запишіть три речі, за які ви вдячні. Виділіть додатковий час, щоб обміркувати та розширити свій список під час святкового сезону. Створення щоденної звички вдячності — це не просто те, що змусить вас почуватися тепло й нечітко; це може допомогти вам зосередитися, підвищити ефективність і створити мислення достатку.

Численні дослідження ілюструють позитивний вплив подяки на мозок. Це змінює структуру мозку та може допомогти нам почуватися більш залученими та вдячними, що призводить до більшої продуктивності, оптимізму та загального покращення психічного здоров’я. Подумайте про переваги того, що початок дня з вдячності може зробити для вашого світогляду, особливо порівняно з божевіллям, яке ми часто відчуваємо вранці.

За темою: Культивування вдячності та щастя сприятиме розвитку вашого бізнесу

5. Приділяйте час собі

За останні роки відбувся культурний зсув від ментальності суєти до стану самообслуговування. Однак підприємцям інколи не так просто загальмувати. Часто нема кому делегувати роботу, а це означає, що важко підтримувати постійне робоче навантаження. Тим не менш, завжди необхідно приділяти час собі. Деяким це може здатися непосильним, тому вам доведеться зважено використовувати час. Помістіть це в календар. Зробіть це пріоритетом.

Гарне фізичне та психічне здоров’я – це дві речі, які легко прийняти як належне, доки вони не почнуть підводити нас. Якщо ви приділяєте час собі, ці сфери мають бути у верхній частині списку. Сплануйте це, будь то тренування в тренажерному залі, прогулянка навколо кварталу або кілька хвилин для розтяжки та медитації.

Поставити його останнім у списку означає, що це навряд чи станеться, і вигорання може бути не за горами. Додайте час для ігор і розваг у свій тижневий розклад. По суті, час для себе, планування чи відпочинку, має бути частиною вашого щоденного списку справ, і який час для початку краще, ніж свята?

Leave a Comment