5 інвестицій, яких варто уникати, і альтернативи, які того варті

Інвестування – це гра на ризик. Незалежно від того, як виглядає економіка та у що ви інвестуєте, це завжди буде включати певну невизначеність. Цей стрибок у деяких випадках може призвести до великих прибутків, але деякі інвестиції є надто ризикованими, щоб варті вашого часу.Два – два

Там багато фінансового шуму, включно з багатьма обіцянками, які можуть здаватися занадто гарними, щоб бути правдою. Щоб допомогти вам відокремити цей шум від реальних можливостей, ось п’ять типів інвестицій, яких слід уникати, і п’ять альтернатив, які варто спробувати.

Інвестиції, яких варто уникати, і альтернативи, які того варті

1. Пенні Акції

Пенні-акція коштує 5 доларів або менше за акцію, хоча деякі люди вважають їх меншими за 3 або навіть 1 долар. Ці акції маленьких компаній спочатку здаються багатообіцяючими, тому що вони дуже дешеві. Якщо інвестування обійдеться вам у пару доларів, який ризик?

Проблеми виникають, коли ви зупиняєтеся і думаєте, чому ці акції такі доступні. Компанії, які стоять за ними, часто швидко втрачають готівку та намагаються продати бізнес, поки не пізно.

Акції Penny є улюбленими схемами «викачування та скидання», коли люди розкручують інвестиції, щоб підвищити їх ціну, перш ніж скинути всі свої акції з прибутком. Інші акціонери переконуватимуть вас, що ви інвестуєте в наступний Amazon, а потім відмовляться від своїх акцій, коли ціни впадуть. Ці схеми та випадки шахрайства настільки поширені з цими інвестиціями, що Комісія з цінних паперів і бірж випустила попередження про них.

Альтернатива: ощадні рахунки

Розгляньте ощадний рахунок, якщо вам подобається, як мало вам потрібно інвестувати в копійчані акції, але ви не хочете ризикувати. Відкриття банківського рахунку є набагато менш привабливим варіантом, але він так само доступний і несе набагато менший ризик.

Ощадні рахунки піддаються більшому регулюванню, ніж пенні-акції, такі як страхування FDIC, тому шахрайство не викликає занепокоєння. Вони також досить стійкі до макроекономічних змін, і хоча деякі облікові записи мають мінімальні розміри, вам не потрібно вкладати в них багато. Ви будете заробляти гроші на відсоткових ставках, які часто є низькими, але тримаючи ці рахунки протягом тривалого часу, ви зможете заощадити.

Дохідність ощадних рахунків надто низька, щоб бути вашим єдиним варіантом інвестування, але це хороший спосіб розширити ваш портфель. Якщо нічого іншого, це простий і безпечний спосіб заробити трохи грошей, на які можна повернутися у важкі часи.

2. Таймшери

Таймшери — це ще одна інвестиція, яка спочатку може здатися занадто гарною, щоб бути правдою, і це часто так і відбувається. У цих налаштуваннях ви купуєте часткове право власності на нерухомість, як-от будинок для відпочинку, в обмін на певний час, зазвичай один тиждень на рік, коли ви можете там залишатися. Це звучить як доступний спосіб отримати нерухомість для відпочинку вашої мрії, але зазвичай він того не вартий.

Якщо ви врахуєте, скільки ви платите за те, як мало ви отримуєте для користування майном, ви швидко побачите, що отримання повного права власності за ринковою ціною є кращою угодою. Оскільки фактично ви володієте ним лише протягом тижня, здавати його в оренду, поки вас там немає, теж складно.

Незважаючи на те, що може сказати вам ведучий, таймшери знецінюється швидше, ніж новий автомобільтому володіння не має довгострокової цінності. Ви також можете виявитися заблокованими в контракті з оплатою обслуговування та утримання, про які презентація вам не розповіла.

Альтернатива: оренда житла

Інвестиції в оренду житла є більш безпечним і практичним способом потрапити в нерухомість. Якщо ви хочете отримати найкраще до того, що обіцяє таймшер, ви можете фінансувати будинок і здавати його в оренду як Airbnb або подібну установку, коли ви ним не користуєтеся. Крім того, ви можете інвестувати в житловий комплекс.

Оренда житла дає вам постійні платежі у вигляді орендної плати, яку було б важко порівняти з таймшером, яким ви володієте разом з кількома іншими людьми. Ця орендна плата також може допомогти виплатити майно швидше та без великих початкових витрат.

3. Високоприбуткові облігації

Високоприбуткові облігації спочатку можуть здатися спокусливими, головним чином через їх назву. «Висока прибутковість», звичайно, звучить багатообіцяюче, але їхній старий термін «сміттєві облігації» може бути точнішим.

Висока прибутковість цих інвестицій пояснюється їх високими процентними ставками. Вони платять більше, ніж деякі інші облігації, але це тому, що вони за своєю суттю більш ризиковані. Ці облігації зазвичай надходять від компаній із низьким кредитним рейтингом, що свідчить про меншу ймовірність того, що вони вчасно погасять борги.

Не кожна високоприбуткова облігація означає компанію, приречену на крах, але важко судити про це з зовнішньої точки зору. Зважаючи на те, наскільки банкрутство вплине на вас як на інвестора, краще уникати цих облігацій.

Альтернатива: інвестиційні фонди нерухомості

Однією з найкращих альтернатив високоприбутковим облігаціям є інвестиційний фонд нерухомості (REIT). REIT – це бізнес, який володіє прибутковою нерухомістю, часто спеціалізується на одному типі, наприклад офісних будівлях або житлових комплексах. Коли ви інвестуєте в ці компанії, ви отримуєте значну частку прибутку від цієї власності.

REITs повинні платити принаймні 90% їх оподатковуваного доходу акціонерам. Ви можете побачити вражаючі доходи за правильного сценарію, що, можливо, привернуло вас до високоприбуткових облігацій. Однак, на відміну від цих облігацій, REIT пропонують більшу безпеку, оскільки вони ліквідні.

Деякі REITs мають низький бар’єр для входу, що полегшує інвестування. Вони також надають можливість заробити на нерухомості, не керуючи нею самостійно, що може бути корисним для інвесторів-початківців.

4. Криптовалюта

Ще один тип інвестування, про який ви, ймовірно, часто бачили останнім часом, — це криптовалюта. Незважаючи на те, що криптовалюта є відносно новою, вона набула популярності за останні кілька років, викликаючи великий інтерес інвесторів, особливо якщо ви шукаєте щось незвичайне, щоб диверсифікувати свій портфель. Однак, як ви могли помітити з останніх новин, криптовалюта надзвичайно мінлива.

Такі валюти, як біткойн, іноді демонстрували величезне зростання, але їхні падіння настільки ж величезні. Крипто також схильність до злому та шахрайствазавдяки своїй відносній новизні та цифровій природі. Положення щодо криптовалюти також постійно змінюються, що ускладнює розуміння того, де вона легальна.

Набагато менша пропозиція, ніж інші види інвестицій, означає, що зміни попиту впливають на криптовалюту набагато більше, ніж інші можливості. Іноді це означає стрімке зростання, але ви можете спостерігати різке падіння цінностей в інших.

Альтернатива: Crypto або Blockchain ETF

Незважаючи на проблеми, криптовалюта та технологія, що лежить в її основі, блокчейн, можуть отримати дедалі більше поширення в майбутньому. Якщо ви хочете отримати вигоду з цього потенціалу, але не хочете ризикувати фактичним володінням криптовалютою, ви можете інвестувати у відповідний біржовий фонд (ETF).

Крипто- та блокчейн ETF працюють як звичайні: ви інвестуєте в групу компаній, які володіють цими активами, а не в самі активи. Як наслідок, коли криптовалюта працює добре, ваші інвестиції також будуть, але ви матимете більше диверсифікації, щоб зменшити вплив низької продуктивності.

Деякі крипто ETF слідують загальним показникам ринку основних криптовалют, тоді як інші зосереджуються на більш конкретній групі. Blockchain ETF слідують за компаніями, що виробляють технології blockchain, які можуть не спостерігати різкого зростання, як деякі криптовалюти, але є менш мінливими.

5. Споживчі дискреційні компанії

Одним з інвестиційних класів, який може не виділитися як ризикований, є дискреційні акції споживачів. Це акції підприємств, які пропонують несуттєві товари та послуги, як-от автовиробники, розважальні компанії та ресторани. Вони за своєю суттю не такі ризиковані, як деякі інші в цьому списку, але вони схильні до великих коливань у відповідь на зростання економіки.

Ці акції процвітають, коли економіка сильна, але коли вона скорочується і споживачі витрачають менше, їх вартість може падати. Подумайте про те, як авіакомпанії втратив 168 мільярдів доларів у 2020 році у міру розростання пандемії COVID-19.

Варто зазначити, що ретельне інвестування в деякі споживчі компанії може принести значні вигоди. Однак, оскільки ці інвестиції дуже залежать від загальної економіки, вони не є найбезпечнішими активами, особливо для нових інвесторів. Майбутнє невизначене, тому ви можете зменшити свої очікування щодо цих акцій.

Альтернатива: споживчі продукти

Спробуйте скоби, якщо ви хочете інвестувати в споживчі товари та послуги, але хочете більше безпеки. Ці активи знаходяться на протилежній стороні спектру від споживчих дискреційних компаній. Це підприємства, у яких люди завжди купуватимуть, як-от роздрібні торговці продуктами харчування та напоями, компанії з медичних товарів і засобів особистої гігієни.

Слід визнати, що ці інвестиції не досягнуть таких же високих показників, як споживчі дискреційні компанії під час економічного буму. Однак вони не продемонструють такого ж падіння під час фінансової невизначеності.

Облік споживчих витрат 70% економіки СШАтому інвестування в цей сектор є хорошою ідеєю. Вибір основних засобів замість дискреційних компаній дає вам безпечніший спосіб зробити це.

Інвестуйте з розумом

Інвестиції можуть лякати, особливо коли так багато спочатку перспективних активів можуть швидко зіпсуватися. Однак, якщо ви знаєте, на що звернути увагу та щодо чого бути обережними, ви зможете приймати розумніші та безпечніші рішення щодо того, куди йдуть ваші гроші.

Кожен конкретний актив відрізняється, але ці п’ять типів інвестицій часто надто ризиковані для більшості інвесторів. Якщо ви хочете максимально використати свої гроші, спробуйте альтернативи, наведені тут. Тоді ви зможете отримати аналогічні переваги з меншим ризиком.

Пост 5 інвестицій, яких варто уникати, і альтернативи, які того варті, спочатку з’явився на Due.

Leave a Comment