7 великих технологічних компаній наймають на роботу до 2023 року

Це був цікавий рік у сфері технологій. У тандемі з сотнями тисяч дюймів колонок про «Велику відставку» (така ж пандемічна тенденція, яка призвела до того, що понад 47 мільйонів американців звільнилися з роботи у 2021 році, річний рекорд) прийшла низка звільнень у 2022 році.

Але, незважаючи на нестабільність ринку праці, 44% працівників є «шукачами», згідно з опитуванням Willis Towers Watson Global Benefits Attitudes Survey 2022.

Є багато причин, чому ви можете шукати нову роботу в 2023 році: більше грошей є першим у списку для більше половини працівників, які брали участь в опитуванні Willis Towers Watson. Кращі переваги, індивідуальні можливості навчання та розвитку або більш гнучкий стиль роботи також є справжніми мотиваційними факторами.

Отже, якщо ви думаєте про те, щоб витратити деякий час під час канікул на коригування свого резюме, то ось сім компаній, які наймають працівників у 2023 році. Щоб отримати більше відкритих вакансій, перегляньте Дошку вакансій VentureBeat.

PayPal

Цього року PayPal мало звільнень, і вона продовжує свою місію переосмислити гроші та демократизувати фінансові послуги, щоб управління та переміщення грошей було безпечним і доступним для всіх. Компанія підтримує співробітників, цінуючи залученість, інновації, співпрацю та здоров’я, і пропонує на місці, повністю віртуальні та гібридні режими. Маючи величезну кількість місць на вибір, PayPal наймає працівників у США, і ви можете знайти тут вільні вакансії.

ByteDance

Китайська материнська компанія TikTok (яка демонструє величезне зростання і зараз має понад один мільярд активних користувачів щомісяця), ByteDance, має набір із понад дюжини продуктів, зокрема TikTok, Helo та Resso, а також платформи, специфічні для Китайський ринок. Зараз компанія налічує понад 110 000 співробітників у більш ніж 200 містах світу, а також 15 центрів досліджень і розробок, а її додатки працюють на 150 ринках і 35 мовами. ByteDance наймає на роботу: дізнайтеся про вільні вакансії тут.

Microsoft

Майбутнє для Microsoft виглядає в цілому позитивним, незважаючи на кілька раундів звільнень, які торкнулися приблизно 1% співробітників. Він щойно оголосив про 10-річне партнерство з Лондонською фондовою біржею та також отримав майже 4% акцій. Партнерство включатиме нову інфраструктуру даних, а також рішення для аналітики та моделювання з Microsoft Azure, штучним інтелектом і Microsoft Teams. Хмарний сервіс продовжує демонструвати високі результати для компанії з рекордним доходом від хмарного сервісу в першому кварталі 2022 року. Дізнайтеся про відкриті посади Microsoft тут.

Adobe

«Adobe не скорочує співробітників у масштабах усієї компанії, і ми все ще наймаємо на критичні посади», — заявив представник компанії на початку цього місяця. Його постійно називають хорошим місцем для роботи, і шостий рік поспіль було названо найкращим робочим місцем у світі за версією Great Place to Work у Fortune. Згідно з політикою компанії Adobe For All, компанія інвестує у створення різноманітного та інклюзивного середовища для співробітників, клієнтів, партнерів і технологічної галузі в цілому. Ви можете переглянути всі відкриті ролі в Adobe тут.

Яблуко

Хоча Apple призупиняє наймання на багато вакансій поза функціями досліджень і розробок, у компанії все ще є великий потенціал. Apple прагне до різноманітності та інклюзивності, продовжуючи зміцнювати свою давню прихильність таким зусиллям, як інклюзивний найм і розвиток, а також справедлива оплата праці для всіх. Компанія підтримує Асоціацію різноманітної мережі, що об’єднує групи співробітників, щоб підтримувати та посилювати культурно недостатньо представлені спільноти, створюючи ще більше можливостей для приналежності, навчання та розвитку. Знайдіть роботу, яка б відповідала вашим навичкам.

Duolingo

Duolingo оголосив про щоденне зростання активних користувачів на 51%, а також про рекордні бронювання та дохід у третьому кварталі 2022 року. Луїс фон Ан, співзасновник і генеральний директор, сказав: «Наші результати цього кварталу говорять багато про що: у міру того, як ми продовжуємо збільшувати кількість користувачів, ми знаходимо вони більше зацікавлені, і більше з них підписуються на Super Duolingo, що призводить до рекордних бронювань і доходів». Настав час надіслати резюме: ознайомтеся з поточними можливостями в Duolingo тут.

Роблокс

Для тих, хто цікавиться ігровою індустрією, Roblox вартий уваги. Згідно з результатами третього кварталу, чистий дохід компанії зріс на 2% порівняно з минулим роком, а кількість бронювань зросла на 10%. «Наші основні ринки, зокрема США та Канада, зазвичай перебувають на пікових рівнях (вищих пікових рівнів COVID-19) і добре ростуть», — сказав генеральний директор компанії Девід Базукі в листі до акціонерів. Відкрийте для себе відкриті ролі Roblox тут.

Щоб отримати більше захоплюючих можливостей у сфері найму в техніці, що постійно розвивається, відвідайте дошку вакансій VentureBeat сьогодні

Місія VentureBeat має стати цифровою міською площею для тих, хто приймає технічні рішення, щоб отримати знання про трансформаційні корпоративні технології та транзакції. Відкрийте для себе наші брифінги.

Leave a Comment