7 уроків, які повинні знати всі підприємці

Думки висловив Підприємець дописувачі свої.

Нещодавно я вирішив, що було б гарною ідеєю взяти участь у курсі виживання з викрадення. Під час курсу я навчився справлятися з реальним викраденням, допитом і цілим днем ​​полювання професійних мисливців за головами.

Це звучить божевільно, я знаю. Отже, чому я це зробив?

Одна з причин — навчитися мисленню та навичкам критичної продуктивності та управління стресом.

Я вважаю, що це мислення – це все. Це може бути різницею між успіхом і невдачею. Він може визначити, чи збільшиться бізнес із п’ятизначної цифри до шестизначної, до семизначної цифри та далі. Розуміння має важливе значення для вашого успіху.

Я дізнався про це, коли в 2002 році взяв до рук свою першу бізнес-книгу Роберта Кійосакі. Його вічна книга, яку обов’язково потрібно прочитати, «Багатий тато, бідний тато» повністю змінила моє мислення та змінила мою життєву траєкторію. З тих пір було багато книг, курсів і семінарів, які я інвестував, витративши понад 100 000 доларів США на освіту, щоб покращити своє мислення.

І саме тому я вирішив пройти курс виживання з викрадення. Реально кажучи, я не думаю, що найближчим часом мене викрадуть. І все ж, я подумав про себе, якщо я зможу навчитися виживати після викрадення, навчаючись тими ж людьми, що навчають морських котиків, ЦРУ та ФБР, тоді я зможу контролювати свої емоції, коли в моєму бізнесі трапиться серйозна криза. Я можу контролювати своє спілкування під час роботи з клієнтами, клієнтами та моєю командою.

Що я дізнався та як це можна застосувати до бізнесу?

За темою: 4 уроки лідерства, які я отримав від генерала морської піхоти

1. Будьте готові

Усім підприємцям потрібна підготовка. Без підготовки ви стаєте більш вразливими. Щоб вижити після викрадення, ви повинні бути морально готові. Щоб пережити злети та падіння бізнесу, підготовка завжди допомагає нам бути на крок попереду. Незалежно від того, чи ми готуємо презентацію, щоб попросити інвестиції, чи ми готуємо наші завдання на тиждень. Ви не можете контролювати, коли вас викрадуть, або часто те, що станеться в бізнесі, але ви можете контролювати свою реакцію та бути готовими, це важливо, щоб зробити це легше.

2. Розробіть план

Як згадувалося раніше, підготовка є важливою, і планування є важливою частиною цього. Щоб вижити після викрадення, потрібно спланувати ухилення від тих, хто намагається їх захопити. Вибір таємних персон, які добре поєднуються з навколишнім середовищем і не виділяються, є важливим. Це також важливо в бізнесі. Надійні плани можуть зробити наші бізнес-операції плавнішими та забезпечити більш ефективну роботу. Чим більше ви зможете створити освічений і детальний план, тим вищі ваші шанси на успіх.

3. Дихайте

Це найпростіший недооцінений урок, який ми засвоїли. Коли морських котиків викрадають, їх навчають контролювати дихання. чому Тому що дихання буде керувати реакцією вашого мозку на стрес. Коли ви чогось боїтеся, ваша мигдалина реагує. Ваш пульс, рівень адреналіну та кортизолу починають збільшуватися. Якщо ви навчитеся сповільнювати дихання, це контролюватиме частоту серцевих скорочень і почне вимивати гормони стресу. Це також покращує роботу мозку, щоб ми могли краще зосереджуватися та приймати кращі рішення.

Пов’язане: Як знайти ясність за допомогою свідомого дихання

4. Будьте адаптивними

Під час симуляції викрадення ми цілий день залишалися під прикриттям, поки нас шукали мисливці за головами. Нам доводилося регулярно переодягатися, щоб злитися. Нам доводилося ховатися, коли нас помічали, і тікати, коли нас переслідували. Ми не могли контролювати, коли будемо переживати стрес, і повинні були реагувати миттєво. Нас навчили залишатися повністю адаптованими. Це дуже схоже на бізнес. Я не можу передати вам, як часто підприємці (включно зі мною) застрягають, чинячи опір змінам. Часто це основна причина краху більшості підприємств. Важливо добре спланувати та слідувати своєму плану, але також важливо знати, коли адаптуватися та змінюватись.

За темою: чому опір змінам лише зашкодить вашому бізнесу

5. Працюйте в команді

Під час симуляції викрадення ми працювали в командах по троє. У нас було 14 місій, які ми повинні були виконати протягом дня, щоб не бути спійманими мисливцями за головами. Ми зробили це без телефонів, Інтернету та грошей. Єдине, на що ми повинні були покладатися, це наші тренування, наш план і наша команда. Моя команда вирішила почати з планування, хто працюватиме над кожною місією та як.

Місії включали змусити когось дати нам гроші на квиток на автобус, перекласти фразу російською чи португальською та знайти безкоштовне джерело їжі та води, щоб вижити. Як і в бізнесі, ми обговорювали план виконання кожного завдання якнайкраще. Усі компанії мають певну команду, і їм потрібно щодня приймати рішення про те, яким буде цей план і хто працюватиме над виконанням місії.

За темою: ось чому командна робота та співпраця є обов’язковими для вас

6. Навчіться спринтувати

Під прикриттям, якщо мисливець за головами помічав нас, вони ловили і приковували наручниками до лавки чи стовпа. Потім нам довелося рятуватися від наручників у центрі міста, поки люди незграбно витріщалися на нас. Після тижневого навчання, щоб вижити після викрадення, я був налаштований на те, щоб мене не спіймали.

Ближче до кінця дня моя команда проходила відкритим торговим центром, коли нас помітив мисливець за головами. Ми подивилися одне на одного і мчали через торговий центр. Це привело нас у погоню через підсобні приміщення різних магазинів, перегони через автостоянку та бігання кіл всередині універмагу Macy’s. Як ви можете собі уявити, пішоходи подумали, що ми тікаємо від поліції. Вся наша команда пішла в різні боки. Я думав, що я був чистим, і почав йти, коли мисливець за головами вийшов з-за рогу саме в цей момент. Я почав мчати так швидко, як тільки міг. Я повернув за інший ріг і пірнув за стовп будівлі. На жаль, коли мисливець за головами проходив повз, він побачив моє відображення у вікні та схопив мене. Потім він прикував мене наручниками до лавки та пішов з усмішкою. Я провів наступні кілька хвилин, збентежено знімаючи наручники, а люди проходили повз і кидали на мене незграбні погляди.

Бізнес дуже схожий. Існують дедлайни, у які вам доведеться вкластися, навіть якщо ви цього не хочете. Вам часто доведеться розширювати свої межі, щоб досягти неможливих речей. Вам потрібно буде швидко бігти й поспішати з усім, що у вас є, і чим більше ви будете готові до таких моментів, тим краще ви зможете впоратися з ними, коли вони трапляться.

Пов’язане: 5 неймовірних порад для досягнення ваших цілей

7. Усе можливо

Останнім уроком було те, що все можливо. Якщо цілі розбити на простий покроковий процес (скласти план), набагато простіше подолати кожну перешкоду та перешкоду, які зустрічаються на вашому шляху. Здається майже неможливим бути викраденим, закутим у наручники, із зав’язаними очима, заклеєним скотчем, накинутим на водяну дошку, вдарити електрошокером, втекти від мисливців за головами та виконати 14 місій за один день, над якими більшість людей насилу попрацював би лише над одним. Але ми зробили це, і ми зробили це, тому що були підготовлені, сплановані, працювали як команда, були адаптованими, пам’ятали дихати та бігли якнайшвидше, коли це було необхідно.

Я твердо вірю, що кожен може побудувати бізнес, якщо вірить у себе та свої мрії. Навчитися виживати після викрадення було лише одним із способів запевнити мене, що все можливо, якщо ти віриш.

Leave a Comment