7 уроків із 7-го року ведення книги Резюме Бізнес | Ніклас Гьоке | Грудень 2022 р

Фото Джейсона Леунга на Unsplash

Мій бізнес триває стільки ж, скільки середній американський шлюб — сім років. Рівень відданості, безумовно, відчувається на рівні.

Коли я запускав Four Minute Books, я навіть не підозрював, у що це виросте. Єдине, про що я думав, це те, як стати краще в письмі і, можливо, заробити кілька доларів на цьому шляху.

Через сім років, у цей рік, який, безсумнівно, був найважчим для мене в бізнесі, виявилося, що цей сайт із коротким підсумком книжок є поки що єдиним джерелом прибутку, що постійно зростає. Ось діаграма, що порівнює його дохід із середнім і мій курс письма «Пиши як професіонал».

Мій веб-сайт також є місцем, де я відчуваю найповніше відчуття власності та контролю. Ці теми, безумовно, вимагають окремої статті в інший час, але те, що я хотів би зробити сьогодні, це поділитися сімома уроками, які я взяв під час цього ключового сьомого року.

2022 рік був важким для багатьох людей. Попри інфляцію в 10%, кризи в ланцюжках поставок і скорочення робочих місць, оскільки на горизонті, здається, маячить рецесія, зрозуміло, що люди витрачають менше, і більшість компаній теж відчувають це.

Два роки тому, коли в усьому світі було запроваджено багато карантин, наша акція Чорної п’ятниці принесла втричі більше прибутку, ніж у 2021 чи 2022 роках, незважаючи на набагато менший список розсилки та трафік.

Я зрозумів, що незалежно від того, скільки додаткових електронних листів я надсилаю чи додаю рекламу, я не можу просто силою повернутися до цього доходу. Це пішло. Мені доведеться придумати щось інше.

Ринок у мільйон разів сильніший за вас, і якщо ви будете боротися з ним, ви програєте. Натомість ви повинні…

Ніхто не знає, куди піде економіка. Чи буде 2023 рік ще одним повільним і напруженим? Чи процвітатиме бізнес? Я поняття не маю, але можу планувати лише те, що бачу — і зараз це не схоже на сонце та веселки.

Так що я роблю? Я скорочую наші витрати. Я збираюся публікувати менше резюме, і я буду писати їх сам, а не доручати підрядникам. Я також беру назад деякі адміністративні завдання від віртуальних помічників. Все, що дозволяє мені створити більший грошовий буфер, не перешкоджаючи нашим операціям на фундаментальному рівні.

Готуйтеся до найгіршого, що може статися, сподіваючись, що щось краще справді станеться.

Коли я подивився на наші цифри за 2022 рік, я побачив, що наш дохід від просування Blinkist — основного нашого бізнесу, — впав приблизно на 30%. Я також бачив цю рекламу, новий потік доходу, якого ми навіть не бачили мати минулого року перевищив цей дохід і тепер є нашим джерелом доходу №1.

Якби я постійно знав ці цифри в режимі реального часу, я б без зупинки злякався. На щастя, я не знав про них. Я просто опустив голову і продовжував працювати, і тому все вийшло.

Іноді краще не аналізувати — і навіть не знати — все, що відбувається у вашому бізнесі постійно.

Книга «Чотири хвилини» не ідеальна. Зараз ми покладаємося на рекламу, щоб заробляти гроші. Я хотів би, щоб це змінилося. Але принаймні ми виготовлення гроші.

Багато стартапів, у тому числі деякі з найвідоміших, як-от Uber, AirBnB і Slack, не можуть сказати того ж. Вони витрачають кожен долар отриманого доходу, а потім ще й трохи.

На щастя, як цифровий бізнес, який переважно базується на контенті, ми також маємо високу маржу. Наші постійні витрати — це сервери та послуги електронної пошти, і хоча вони дорогі, вони все одно складають менше 20% нашого доходу. Це допомагає, коли від цього залежить чийсь (він же мій) постійний дохід.

Коли ви є стартапом, який фінансується інвесторами, і музика на Уолл-стріт припиняється, ви можете збанкрутувати швидше, ніж ви думаєте.

Якщо ви — компанія, яка перестала працювати, і має певний простір між доходами та прибутками, є хороші шанси, що ви подолете рецесію.

Цього року ми опублікували понад 150 нових резюме. На жаль, вони збільшили наш трафік лише на 6%. Тим часом група з лише 10 списків книг, які ми опублікували, збільшила наш трафік на 75%. Після чотирьох років загальної стагнації трафіку це була бажана зміна.

У каталозі з понад 1200 коротких описів книг ми вже маємо більше назв, ніж більшість людей коли-небудь прочитає. Отже, що ще ми можемо зробити, щоб також допомогти людям дізнатися більше за менший час?

Іноді приходить час спробувати щось нове — але як тільки ви знайшли щось нове, що працює, особливо в часи, коли розвиток є критичним, ви повинні подвоїти це і використати можливість, поки можете.

Теоретично я міг би залишити все як є — поки що. Я міг би продовжувати вкладати гроші в новий контент, розвантажувати завдання та безліч інших дрібних оптимізацій та ініціатив, але я б не почувався від цього добре.

Я б краще мав душевний спокій. Я б радше сказав деяким із наших партнерів і фрілансерів: «Привіт, я вживаю запобіжних заходів, і я хотів би співпрацювати знову, коли ситуація покращиться», замість того, щоб не платити їм за рахунками, коли мене вже немає грошей.

Якщо ви можете прийняти якісь ліки, поки не стане боляче, зробіть це. Мені завжди подобалася цитата Бенджаміна Франкліна щодо цієї позиції: «Унція профілактики варта фунта лікування».

Найбільший і, мабуть, найважливіший урок стосувався зосередженості, і він прийшов із вулиці Фарнам. Звітуючи про інтерв’ю з Джоні Айвом, головним дизайнером Apple понад 20 років, вони цитують:

«Зосередженість — це не те, до чого ви прагнете або ви вирішуєте в понеділок. Це те, що ви робите щохвилини. Що означає зосередитися, це сказати «ні» чомусь, що ви, кожною кісткою свого тіла, вважаєте феноменальною ідеєю, і ви прокидаєтеся, думаючи про це, але ви говорите «ні», тому що зосереджуєтеся на чомусь іншому».

Щороку я отримую десятки ідей від людей із добрими намірами щодо того, що робити з «Чотирихвилинними книгами». «Ти повинен зробити подкаст!» «Ви повинні публікувати історії в Instagram!» «Ви повинні створити додаток!» Досить смішно, але ніхто ніколи не пропонує нам робити менше. Це завжди більше, більше, більше.

Зосередитися означає вибір пріоритету того, що має значення більшість за рахунок усього, що має значення менше — навіть якщо ті інші речі також хороші й дійсні.

У цьому сенсі я майже вдячний, що ми переживаємо економічно складні часи. Це чудовий привід зосередитися на тому, що є найважливішим для процвітання як для наших читачів, так і для нас: корисні, інформативні, розважальні листи, які приваблюють людей на наш веб-сайт і спонукають їх повернутися, — і зручний досвід електронної пошти, який забезпечує це. Наскільки зможу, саме на цьому я зосереджусь у 2023 році.

Подібно до того, як падіння фондового ринку є найкращим часом для інвестування, рецесія може бути найкращим часом для відкриття бізнесу. Якщо ви вже використовуєте або хочете це зробити, розгляньте ці сім уроків:

  1. Не боріться з ринком. Це швидкий спосіб програти. Працюйте з ним, навколо нього або для нього, якщо потрібно, але не кусайте руку, яка вас годує.
  2. Коли приплив змінюється, відрегулюйте вітрила. Вкладайте гроші, коли заробляти гроші легко, і скорочуйте витрати, коли ще є витрати, які ви можете скоротити.
  3. Тримайте голову вниз. Не передумуйте. Не надто аналізуйте. Зазвичай, якщо ви продовжуєте працювати, все вийде.
  4. Найбільша справа марна, якщо після всього сказаного й зробленого нічого не залишиться. Світ хоче заохотити вас зіграти у стрімку гру венчурного капіталу, але запуск і отримання прибутку з першого дня є таким же почесним підходом, як ніколи.
  5. Подвоїти те, що працює. Легко вагатися доїти тактику продажів, яка працює, або відволіктися на синдром блискучого предмета, але подвоєння отримання, хоча отримання хороше, утримає вас у важкі часи.
  6. Прийміть ліки, поки не заболіло. Не чекайте, поки арбітражний керуючий повідомить вашим співробітникам, що вони не отримають гроші.
  7. Фокус. Люди дадуть вам мільйон пропозицій, і вам доведеться проігнорувати 999 999 із них, якщо ви хочете чогось досягти. Зосередженість заважає, і це нормально. Якщо ні, значить, не працює. Виберіть фокус.

Ведення бізнесу часто порівнюють із вихованням дитини чи одруженням. Обидві аналогії правдиві. Це вимагає відданості, терпіння та наполегливої ​​праці. Багато-багато важкої роботи.

Проте нагороди можуть бути такими ж потужними. Якщо дитина може подбати про вас у старості, бізнес може зробити це набагато раніше. Там, де подружжя одного разу може посваритися, а наступного здивувати вас подарунком, компанія може закинути вам технічними проблемами, а потім запропонувати збільшення доходу, коли ви їх вирішите.

Як і багато людей у ​​шлюбі, я опинився в цьому конкретному бізнесі випадково, але тепер, коли я тут, я вирішив бути щасливим — і наполегливо прагнути, щоб це вдалося. Поставтеся так само до своїх справ, і я сподіваюся, що ваш діловий шлюб також триватиме довше семи років.

Leave a Comment