8 найкращих способів заробити відсотки для вашого бізнесу

Процентні рахунки допомагають вашому бізнесу отримувати пасивний дохід за рахунок фінансових резервів. Хоча вони пропонують нижчу прибутковість, ніж інвестиції, вони набагато надійніші та не мають ризику втрати. Якщо у вас є резервні кошти в банку, ці рахунки можуть збільшити ваші гроші та допомогти вам досягти ваших цілей заощаджень. Нижче наведено вісім найкращих способів заробити відсотки для вашого бізнесу.

1. Відкрийте бізнес-розрахунковий рахунок із відсотками

Найкращі сучасні поточні рахунки малого бізнесу пропонують можливість заробляти відсотки на баланс вашого рахунку. У традиційних звичайних банках ці процентні рахунки зазвичай не є рахунками найнижчого рівня. На процентних рахунках у традиційних банках зазвичай стягується щомісячна комісія за обслуговування рахунків, хоча більшість із них можна скасувати, виконавши певні вимоги щодо діяльності.

Якщо ви хочете заробляти відсотки на свій поточний баланс, не сплачуючи щомісячних комісій, постачальники лише цифрових послуг, як правило, пропонують більш доступні варіанти. Багато цифрових провайдерів пропонують відсоткові поточні рахунки. Однак багато з цих рахунків або встановлюють обмеження на залишки, що приносять відсотки, або мають багаторівневі процентні ставки, які зменшуються зі збільшенням залишків.

Bluevine лідирує з відсотковими поточними рахунками, забезпечуючи річний відсоток прибутку (APY) у розмірі 2,00% на залишки до 100 000 доларів США, якщо ви відповідаєте вимогам відповідності. Відвідайте його веб-сайт, щоб дізнатися більше або відкрити обліковий запис.

2. Відкрийте процентний комерційний ощадний рахунок

Хоча потенціал для нарахування відсотків не є загальноприйнятою особливістю поточних рахунків для бізнесу початкового рівня, ощадні рахунки для бізнесу з відсотками є стандартними для більшості фінансових установ. Однак зазвичай ви можете знайти найкращі відсоткові ставки лише в онлайн-провайдерах, які мають високоприбуткові ощадні рахунки, які приносять відсотки за ставками, що в 25 разів перевищують середній показник по країні.

Ощадні рахунки зазвичай мають менші ліміти високого класу на залишки, які приносять відсотки, хоча деякі мають багаторівневі рахунки, які пропонують більший APY залежно від суми балансу. Великим недоліком бізнес-ощадних рахунків є те, що вони обмежують ваш доступ до ваших грошей. Багато бізнес-ощадних рахунків все ще обмежені шістьма місячними зняттями та переказами та стягують високі комісії за надлишкові транзакції.

Якщо ви шукаєте ощадний рахунок із відсотками, Live Oak Bank — чудовий вибір. Він пропонує 3,10% APY на своєму ощадному рахунку та не має щомісячних комісій чи вимог щодо мінімального початкового депозиту. Щоб відкрити ощадний рахунок, перейдіть на його веб-сайт.

3. Відкрийте Business CD

Депозитний сертифікат (CD) — це тип ощадного рахунку, який забезпечує більш високі процентні ставки за рахунок обмеженого доступу до рахунку. Коли ви вносите гроші на компакт-диск, ви погоджуєтеся не змінювати їх протягом визначеного періоду. Це означає, що ви не можете зняти або зробити додаткові депозити в CD протягом узгодженого терміну, і якщо вам потрібно припинити дію до дати погашення, часто існують фінансові штрафи.

Якщо ваш бізнес має резерви, які не потрібні для майбутніх витрат, компакт-диски — чудовий спосіб заробити гроші. Деякі компакт-диски мають ставки понад 3%, і більшість компакт-дисків підвищать процентні ставки на більш тривалих термінах і більших залишках.

Якщо ви хочете інвестувати в компакт-диски, Live Oak Bank — чудовий постачальник. Банк має одні з найвищих ставок на шестимісячні та однорічні компакт-диски, які дозволяють вам заробляти більше відразу, даючи вам більше можливостей для інвестування пізніше. Більш детальну інформацію можна знайти на сайті провайдера.

4. Використовуйте техніку складання CD

Якщо ви хочете скористатися відсотковими ставками CD, не жертвуючи доступністю фондів, найкраще використовувати техніку сходового розподілу CD. Це процес вилучення кількох компакт-дисків із різними термінами.

Припустимо, у вас є 15 000 доларів надлишкових коштів. Замість того, щоб зберігати всю одноразову суму на трирічному компакт-диску, ви можете внести 5000 доларів на однорічний компакт-диск, ще 5000 доларів на дворічний і ще 5000 доларів на п’ятирічний компакт-диск. Таким чином, ви матимете доступ до своїх заощаджень щороку. Якщо один термін закінчується, а вам все ще не потрібно використовувати свої заощадження, ви можете продовжувати реінвестувати свої кошти.

Це чудова техніка на ринку зі зростаючими ставками, оскільки гроші, реінвестовані зі старого компакт-диска, ймовірно, підуть у новий компакт-диск за вищою ставкою. Однак це може бути менш прибутковим на ринку, де курси знижуються, оскільки кожен старий компакт-диск буде переведено на новий компакт-диск із нижчою ставкою.

Якщо ви хочете започаткувати CD-драбину, Перший Інтернет-банк — відмінний провайдер. Він пропонує ставки 2,02% APY на тримісячні компакт-диски та 4,39% APY на 60-місячні компакт-диски. Для отримання додаткової інформації відвідайте веб-сайт компанії.

5. Відкрийте бізнес-рахунок грошового ринку

Подібно до бізнес-ощадного рахунку, бізнес-рахунок грошового ринку дозволяє вносити кошти на процентний рахунок. Як і у випадку з ощадним рахунком, існують обмеження щодо кількості безкоштовних зняття коштів і переказів, які ви можете робити щомісяця. Однак, на відміну від ощадних рахунків, ви отримуєте необмежену кількість депозитів.

Багато бізнес-рахунків грошового ринку стягують щомісячну комісію, хоча часто її можна скасувати, виконавши певні вимоги до діяльності. У минулому ви могли очікувати вищі процентні ставки на рахунку грошового ринку, ніж на ощадному, але це не завжди так, тому обов’язково шукайте найкращі ставки.

Перший Інтернет-банк є чудовим вибором для рахунків грошового ринку, оскільки він отримує відсотки за ставкою 2,50% на залишки до 5 мільйонів доларів США та 3,80% на залишки понад 5 мільйонів доларів США. Щоб дізнатися більше, відвідайте його веб-сайт.

6. Шукайте початкові ставки APY з вищим прибутком

Якщо ви не можете виконати вимоги для отримання відсотків на високоприбуткових чекових і ощадних рахунках, можливо, ви зможете знайти рахунок, який пропонує вищий APY як вступний бонус. Зазвичай APY буде значно вищим за звичайний протягом встановленого періоду після відкриття рахунку. Після закінчення періоду ставка знизиться до стандартного APY для облікового запису.

Незважаючи на те, що обліковий запис із стабільною високою ставкою не такий ідеальний, вибір облікового запису з рекламними ставками APY та збільшення прибутків у початковий період краще, ніж погоджуватися на обліковий запис із дуже низьким APY. Після завершення вступного періоду ви можете зберегти обліковий запис, якщо звичайна ставка APY, яку він пропонує, пристойна. Якщо звичайний APY облікового запису занизький після вступного періоду, заощадження, які ви накопичили, можуть допомогти вам отримати право на рахунок з вищими відсотками в іншій фінансовій установі.

Capital One є одним із постачальників, який пропонує початкову ставку на своїх бізнес-ощадних рахунках. Ви отримуєте відсотки за рекламною ставкою APY протягом перших 12 місяців, а в кінці періоду ставка повертається до стандартної змінної ставки APY. Щоб відкрити рахунок, відвідайте філію у Вірджинії, Техасі, Нью-Йорку, Нью-Джерсі, Меріленді, Луїзіані або Вашингтоні, округ Колумбія. Більше інформації доступно на веб-сайті компанії.

7. Шукайте Tiered APY

Багато постачальників винагороджують користувачів більшими заощадженнями, пропонуючи багаторівневі відсоткові ставки, які збільшуються із збільшенням балансу. Наприклад, банк може запропонувати 0,50% відсотків на залишки до 50 000 доларів США, 0,75% на залишки від 50 000 доларів США до 499 999,99 доларів США та 1,00% на залишки в розмірі 500 000 доларів США та більше.

Однією з переваг багаторівневої системи APY є те, що вона стимулює створення вашого фонду заощаджень. Якщо ви маєте намір збільшити свої резервні кошти, вибір бізнес-ощадних рахунків із багаторівневим APY може стати чудовим способом збільшити ваш потенціал прибутку.

Прайм Альянс Банк пропонує відмінні багаторівневі процентні варіанти. Процентні ставки коливаються від 0,75% для залишків менше 100 000 доларів США до 1,10% для залишків 200 000 доларів США та більше. Він не має щомісячних комісій за обслуговування або вимог до мінімального балансу, але має ліміт у шість зняттів і переказів щомісяця. Щоб дізнатися більше, відвідайте його веб-сайт.

8. Відкрийте рахунок у місцевій кредитній спілці

Порівнюючи відсоткові ставки традиційних банків і місцевих кредитних спілок, кредитна спілка майже завжди пропонуватиме вищі APY і, як правило, стягуватиме нижчу щомісячну комісію. Традиційно кредитні спілки пропонували свої послуги лише членам партнерських спільнот чи організацій, але сьогодні більшість найкращих кредитних спілок малого бізнесу дозволяють заявникам отримати членство, сплативши невеликі одноразові внески.

Однак у кредитних спілок є деякі потенційні недоліки. Хоча вони пропонують вищі ставки, ніж традиційні банки, вони можуть не перевершити ставки онлайн-банків, тож шукайте ставки, щоб визначити найкращі ставки.

Для кредитної спілки з процентними рахунками Affinity Plus Federal Credit Union є хорошим вибором. Він має процентні чекові та ощадні рахунки та інші кредитні та фінансові продукти. Членство відкрите для всіх, але підприємства за межами зони обслуговування Affinity Plus FCU повинні сплачувати невелику комісію за пожертвування. Перегляньте подробиці на його веб-сайті.

Як дізнатися, які техніки підходять саме вам

Хоча будь-який із типів облікових записів і методів, перелічених вище, може допомогти вам заробляти гроші, як правило, найкращою стратегією заощаджень є вибір рахунку чи техніки, які заробляють вашому бізнесу найбільше грошей за найменших витрат. Однак також важливо враховувати такі фактори, як ліміти відсотків, доступність коштів і ліміти транзакцій, які можуть вплинути на ваш банківський досвід.

Щоб визначити, що найкраще підходить для вашого бізнесу, розгляньте такі запитання:

  • Скільки грошей буде приносити відсоток?: Деякі рахунки мають обмеження на те, скільки грошей можна отримати відсотки, а інші мають різні ставки для різних сум грошей.
  • Наскільки ліквідними мені потрібні кошти?: Якщо у вас є резерви, до яких не потрібно буде торкатися місяцями чи роками, ви можете вибрати компакт-диск, який стягує комісію за дострокове зняття, але пропонує вищі процентні ставки. Якщо вам часто потрібен доступ до коштів, вам може знадобитися чековий або ощадний рахунок.
  • Скільки транзакцій мені знадобиться?: Чекові рахунки пропонують практично необмежену кількість операцій. Однак ощадні рахунки стягують високі комісії після шести зняттів або переказів, тоді як компакт-диски не дозволяють здійснювати транзакції без штрафу.

Нижня лінія

Наявність процентного рахунку допомагає вашому бізнесу пасивно заробляти гроші зі своїх резервів. Усі перелічені нами варіанти можуть допомогти вашим грошима працювати на вас, але кожен має певний час, коли вони будуть найкращими для вашого бізнесу. Подумайте, що найкраще відповідає потребам вашого бізнесу, і відкрийте рахунок, який дозволить вам отримувати відсотки з будь-яким рівнем доступу до ваших грошей, який вам потрібен.

Leave a Comment