9 мільйонів людей помилково повідомили, що їм прощено студентську позику

Думки висловив Підприємець дописувачі свої.

Дев’ять мільйонів людей, які подали заявки на списання студентських боргів, у листопаді отримали електронний лист із повідомленням, що їхню заявку схвалено. На жаль, цього тижня надійшло ще одне повідомлення, у якому визнається, що електронний лист для схвалення було надіслано помилково.


Стефані Рейнольдс | Getty Images

Завдяки судовому розгляду програми федеральні суди заблокували прощення боргів. Мільйони, яким надіслано неточні електронні листи про схвалення, справді мають певні підстави сподіватися — їхні заявки наразі просто в підвішеному стані, і їх не відхилено чи схвалено.

«Через помилку постачальника, — частково йшлося в новому повідомленні, — ви нещодавно отримали електронний лист із темою, у якій вказувалося, що вашу заявку на одноразовий план полегшення боргових зобов’язань для студентів було схвалено. Тема була неточною. Тіло попереднього електронного листа було точним.”

CNN повідомляє, що Accenture Services, відповідний постачальник, звинувачує людську помилку в неправильному рядку теми.

Верховний суд збирається заслухати аргументи щодо законності програми прощення студентських позик у лютому 2023 року, а висновок, ймовірно, буде винесено в червні. Якщо суд винесе сприятливий вердикт для уряду, мільйони, які мають право на участь у програмі, можуть отримати від 10 000 до 20 000 доларів свого федерального студентського боргу.

Тим часом призупинення виплат президентом Байденом через пандемію, яке спочатку закінчилося наприкінці цього року, залишатиметься в силі протягом двох місяців після слухання у Верховному суді та завершиться на початку літа 2023 року. Якщо програму прощення студентських позик буде відновлено, до 40 мільйони американців матимуть право.

Leave a Comment