9 способів розвинути свій малий бізнес за допомогою маркетингу в соціальних мережах

Думки висловив Підприємець дописувачі свої.

За останнє десятиліття малі підприємства все більше покладаються на маркетинг у соціальних мережах, щоб охопити клієнтів, підвищити впізнаваність бренду та збільшити продажі. Незалежно від того, чи ви тільки починаєте роботу, чи працюєте в бізнесі багато років, маркетинг у соціальних мережах може допомогти вашому малому бізнесу повністю розкрити свій потенціал. Вам не потрібно інвестувати тисячі доларів у маркетинг, щоб збільшити клієнтську базу та досягти успіху за допомогою маркетингу в соціальних мережах — вам потрібно використовувати його стратегічно та ефективно. Щоб допомогти вам розвивати свій малий бізнес за допомогою маркетингу в соціальних мережах, ми склали цей список із дев’яти порад, якими ви можете скористатися у своїй наступній кампанії.

За темою: 5 компонентів, які потрібні вашій стратегії контент-маркетингу

1. Вирішіть, яка платформа найкраща для вашого бізнесу

Соціальні медіа — чудове місце для початку, якщо ви думаєте про розгалуження та дослідження нових маркетингових напрямків. Instagram — це чудовий спосіб для компаній, що пропонують візуальні продукти (наприклад, одяг або прикраси), щоб продемонструвати свою роботу. Twitter може бути потужним інструментом для побудови відносин і обслуговування клієнтів. Facebook є найпопулярнішою платформою в Інтернеті, тому з нею варто експериментувати. Ви можете не лише створити сторінку Facebook для своєї компанії та публікувати оновлення, але й створити спільноту навколо неї, ставлячи лайками сторінки, пов’язані з вашою роботою. Це залучить нових підписників, які цікавляться вашою галуззю.

2. Розробіть календар соціальних мереж

Почніть із дослідження конкурентів на всіх основних платформах соціальних мереж. Подивіться, що вони роблять, як часто публікують і як виглядають їхні публікації. Переглянувши їхню роботу, ви зможете визначити, чи хочете ви наслідувати їх чи розгалужуватися самостійно. Коли ви знайдете стратегію, яка вам підходить, створіть редакційний календар із зазначенням конкретних повсякденних завдань і цілей. Ви повинні оновлювати свої соціальні канали протягом тижня, а не лише раз на тиждень. Частіші публікації зацікавлюють людей і повертають їх на ваш сайт.

3. Визнайте, коли настав час повороту

Можливо, ви успішно використовували певний метод або стратегію в минулому, але може настати момент, коли він більше не працює або стає неефективним. Якщо це станеться, не бійтеся перемикатися й пробувати щось нове, що може підійти вашій компанії сьогодні.

Пов’язане: коли варто розвивати свій бізнес, а коли просто звільнитися

4. Будьте в курсі тенденцій

Одна з найкращих речей, які ви можете зробити для свого бізнесу, — бути в курсі подій у цифровому світі. Читайте блоги, журнали, книги та публікації про нові технології та інновації, які будуть актуальні для вашої галузі. Приєднуйтеся до груп, відвідуйте заходи та спілкуйтеся з іншими, що працюють у цій галузі, щоб ви могли бути в курсі, які споживачі використовують нові канали.

5. Скористайтеся перевагами живого відео

Відео в реальному часі – це чудовий спосіб зацікавити клієнтів, швидко реагувати на них і заглянути за лаштунки того, що відбувається у вашому офісі. Це також чудовий спосіб запропонувати короткі навчальні посібники або зазирнути в повсякденну роботу вашої компанії. Якщо вам важко знайти ідеї щодо вмісту, спробуйте використовувати живе відео як заповнення часу, поки ви думаєте, що ще сказати.

Пов’язане: Чому більше брендів публікують свої відео (і чому ви також повинні)

6. Влаштуйте конкурс або роздачу

Створіть конкурс або розіграш, зосереджений навколо вашого продукту чи послуги. Зробіть людям простий і легкий вхід за допомогою форми на вашому веб-сайті. Ви можете провести цей конкурс або розіграш у Facebook, Instagram, Twitter тощо. Якщо ви роздаєте фізичний приз, як-от футболку чи кухоль, переконайтеся, що вартість доставки включена у вартість товару. Спробуйте налаштувати часову шкалу з основними етапами, щоб клієнти могли бачити, як вони просуваються на різних рівнях конкуренції. Повідомте їм, скільки ще записів їм потрібно отримати, перш ніж вони досягнуть наступної віхи. Наприклад, коли клієнт має п’ять записів, скажіть йому, що йому потрібно ще десять, щоб виграти сорочку!

7. Співпрацюйте з іншими компаніями чи впливовими особами

Співпраця з іншими компаніями чи впливовими особами може бути чудовим способом залучити прихильників одна одної та збільшити охоплення обох сторін. Головне – знайти поєднання, яке має сенс і відповідає галузі. Наприклад, якщо у вас є салон краси, партнерство з перукарем буде більш доцільним, ніж партнерство з бухгалтером. Вони не тільки працюють у різних галузях, але й не націлені на точну демографічну групу людей. Інші компанії, які можуть добре поєднуватися з вашою, включають ті, що працюють у подібних галузях, наприклад постачальники, постачальники та виробники на виставках.

За темою: 5 кроків до створення стратегії контент-маркетингу, яка справді працює

8. Скористайтеся перевагами платної реклами

Реклама в соціальних мережах – це економічно ефективний спосіб залучити трафік і збільшити конверсію на вашому веб-сайті. Оголошення у Facebook, Twitter і Instagram – це чудові способи охопити аудиторію, яка інакше не побачила б ваш вміст. Націлювання на основі місцеположення, інтересів, демографічних показників тощо дозволяє охопити людей, які, швидше за все, зацікавлені у вашій пропозиції! Якщо ви використовуєте рекламу у Facebook або Twitter, переконайтеся, що ви налаштували відстеження конверсій, щоб побачити, які кампанії найкраще відповідають вашим цілям. Ви можете використовувати такі інструменти, як Google Analytics або Universal Analytics, якщо ви використовуєте рекламу в Instagram, щоб відстежувати, скільки користувачів відвідує ваш сайт після натискання оголошення.

9. Переконайтеся, що ви включили сильні заклики до дії

Однією з найкращих переваг маркетингу в соціальних мережах є те, що він дозволяє нам створювати один заклик до дії на допис, а не один заклик до дії на сторінку (як ми робили б на нашому сайті). Важливо, щоб ви поставили себе на місце того, хто прокручує їхні канали — як ця публікація виглядає з їхньої точки зору?

Підсумовуючи, найголовніше, що потрібно пам’ятати про будь-який бізнес, це те, що він є живою, дихаючою сутністю. Один із найкращих способів зберегти свою компанію – це використовувати соціальні мережі як інструмент маркетингу. Публікація на Facebook і Twitter може допомогти вам залишатися помітними та свіжими в умах потенційних клієнтів. Ви також повинні використовувати інші платформи, такі як YouTube, LinkedIn або Google+, якщо вони відповідають потребам вашої компанії.

Leave a Comment