9 штатів без податку на прибуток: все, що потрібно знати

Податок на прибуток може сильно відкусити ваш гаманець і прибутки вашого бізнесу. Але не кожен штат в союзі стягує прибутковий податок. Деякі штати, як-от Техас, стали добре відомими як бізнес-райони для бюджетних підприємців частково через те, що вони не стягують податок на прибуток.

Для порівняння, ось дев’ять штатів з найвищими ставками податку на прибуток:

 1. Каліфорнія – 13,30%
 2. Гаваї – 11,00%
 3. Нью-Йорк – 10,90%
 4. Нью-Джерсі – 10,75%
 5. Орегон – 9,90%
 6. Міннесота – 9,85%
 7. Вермонт – 8,75%
 8. Айова – 8,53%
 9. Вісконсін – 7,65%

У цій статті ми розглянемо дев’ять штатів, де податок на прибуток відсутній, і все, що потрібно знати платникам податків про ці території зі зниженим податком.

Що таке податок на прибуток?

Податок на прибуток є важливим джерелом доходу для державних і федеральних урядів у всьому світі. Існує кілька типів прибуткового податку, які вам, можливо, доведеться сплачувати залежно від того, де ви проживаєте.

Податком на доходи фізичних осіб стягується заробітна плата або інші доходи фізичних осіб. Держави зазвичай нав’язують це.

Податки на прибуток підприємств стягуються з підприємств та їхніх доходів від господарської діяльності.

Тим часом державні та місцеві податки на прибуток є іншими формами податку на прибуток, над якими держава має більше повноважень. Вони відрізняються від федеральних податків на прибуток і підлягають податковому кодексу кожного штату. Деякі штати, такі як Каліфорнія, стягують значні прибуткові податки, тоді як інші не стягують додатковий податок на прибуток.

За темою: Штати з найнижчими ставками податку на прибуток підприємств

Чому деякі штати стягують прибутковий податок?

Податок на прибуток є дуже надійним джерелом доходу. Люди повинні заробляти гроші, щоб витрачати гроші, а це означає, що стягнення прибуткового податку надає місцевим і федеральним органам влади достатньо фінансування для будівництва шкіл, утримання доріг, оплати праці співробітників правоохоронних органів і фінансування всіх інших видів урядових операцій.

Пов’язане: плануйте заздалегідь, щоб уникнути податкових сюрпризів

Котрий Штати США не треба платити податки на доходи?

Лише деякі штати стягують прибутковий податок зі своїх громадян.

Дев’ять штатів або не мають податку на прибуток, або незабаром збираються поступово скасувати податок на прибуток. Ці стани:

 • Аляска
 • Флорида
 • Невада
 • Нью-Гемпшир — технічно Нью-Гемпшир отримує податкові інвестиції та доходи від відсотків, але ці податки зникнуть у 2023 році.
 • Південна Дакота
 • штат Теннессі
 • Техас
 • Штат Вашингтон — зауважте, що Вашингтон справді стягує податок на прибуток від інвестиційного доходу та податок на приріст капіталу, але лише для тих, хто заробляє певну суму грошей.
 • Вайомінг

Якщо ви живете в будь-якому з цих штатів, ви будете брати додому більше своїх грошей із більшості джерел доходу, як-от зарплата та чайові.

За темою: Податки на малий бізнес у всьому світі, нанесені на карту: подивіться, де ставки високі, низькі — і взагалі відсутні

Порівнюючи стани с без прибуткового податку

Чи означає це, що вам слід негайно пакувати валізи та спробувати переїхати до одного з перерахованих вище штатів? Не обов’язково. Продовжуйте читати, щоб ознайомитись із кожним штатом, у якому немає податку на прибуток, і порівняти їх на основі загального податкового навантаження та інших факторів.

Аляска

Аляска є одночасно дешевим і дорогим місцем для життя. Наприклад, у нього немає державного прибуткового податку чи податку з продажу. Загальний податковий тягар для Аляски становить 5,10% — це найнижчий показник з усіх 50 штатів. Крім того, усі жителі Аляски отримують щорічну виплату від Alaska Permanent Fund Corp.

Проте вартість життя на Алясці вища за середню через віддаленість від виробничих центрів і відносну віддаленість міст. Тож ви можете розраховувати платити більше за продукти й газ.

Флорида

Флорида є популярним штатом снігових птахів завдяки населенню пенсіонерів і високим температурам. Хоча акцизи та податки з продажів у Флориді вищі, ніж у середньому по країні, загальне податкове навантаження на жителів Флориди становить 6,97%.

Ціни на житло тут справді вищі за середні, але з позитивного боку Флорида — відносно дешевий штат для проживання, якщо ви хочете ходити до школи.

пов’язані: Підводний заклад у Флориді коштує 43 мільйони доларів. Розробник називає це «Єдиноріг».

Невада

Загальний податковий тягар штату Невада становить 8,23%. Громадянам не потрібно хвилюватися про податок на прибуток, оскільки існують високі податки з продажів алкоголю, азартних ігор, купівлі продуктів харчування, купівлі одягу, казино та готелів.

Нью-Гемпшир

Потім є Нью-Гемпшир. Як згадувалося вище, штат Нью-Гемпшир не стягує загальний прибутковий податок, але стягує прибутковий податок на певні речі. Загальний податковий тягар для жителів Нью-Гемпшира становить близько 6,84%, що є відносно низьким показником у порівнянні з іншими штатами.

Нью-Гемпшир є відносно невеликим штатом, і вартість життя може відрізнятися залежно від того, де ви живете.

Південна Дакота

У Південній Дакоті загальний податковий тягар для декларантів становить 7,37%. Незважаючи на те, що він не стягує прибутковий податок, він стягує великі податки на такі речі, як сигарети та алкоголь.

Він також стягує дуже високі податки з продажів і має вищі за середні ставки податку на нерухомість, тому жити тут дорого, якщо у вас немає хорошого джерела доходу.

штат Теннессі

Загальне податкове навантаження на жителів штату Теннессі становить 5,74%. Завдяки законодавству, прийнятому в 2016 році, штат Теннессі знизив податки на нетрудові доходи для своїх громадян. Але це призвело лише до вищої ставки податку з продажів і загальної найвищої ставки податку на пиво для будь-якого штату в союзі, що становить 1,29 долара за галон.

Техас

Техас має загальний податковий тягар 8,19%. Більшість податків надходить з акцизів і податків з продажу, тому що мешканці ненавидять ідею податку на прибуток. Зауважте, що в деяких юрисдикціях податки з продажу можуть становити до 8,25%.

Крім того, податки на нерухомість у Техасі тут вищі, ніж у більшості інших штатів. Незважаючи на все це, неможливо заперечувати, що Техас має відносно низький податковий тягар порівняно з іншими умовами.

пов’язані: Техаський фермер пропонує Ілону Маску 100 акрів землі для перенесення офісів Twitter з Каліфорнії до Техасу

Вашингтон

У Вашингтоні відносно молоде населення, а середній податковий тягар становить 8,34%. Багато жителів платять високі податки з продажу та акцизи, і ви побачите, що ціни на бензин на заправках також вищі за середні.

Поєднайте це з вищою за середню вартість життя та високою вартістю житла, і стане зрозуміло, що Вашингтон не є одним із найдоступніших штатів, навіть якщо він не стягує прибутковий податок (для більшості).

Вайомінг

Нарешті, штат Вайомінг дуже малонаселений. Він накладає на своїх громадян загальний податковий тягар у розмірі 6,14%, який включає акцизи, податки з продажів, (деякі) податки на доходи та майно.

Хоча Вайомінг може бути дешевим, майте на увазі, що він підходить лише для тих, хто є прихильником прикордонного способу життя. У цьому порожньому штаті мало що відбувається з точки зору мегаполісів чи туристичних визначних пам’яток, окрім національних парків.

Чи варто вам переїхати до штату, де немає податку на прибуток?

Переїзд до штату без прибуткового податку – приваблива перспектива. Ніхто не любить отримувати чек за свою роботу лише для того, щоб побачити, скільки уряд бере для оплати необхідних послуг.

Хоча ви можете раціонально розуміти мету податку на прибуток, ви можете інстинктивно відчути розчарування, побачивши, що ваші важко зароблені гроші забирають одразу, як ви їх отримуєте.

Але хоча переїхати до штату без податку на прибуток може виникнути спокуса, перш ніж продовжити, ви повинні врахувати загальний податковий тягар, який кожен штат стягує зі своїх жителів. Ви також повинні розглянути, що може запропонувати кожен штат.

пов’язані: 4 ефективні стратегії зменшення податків на прибуток

Наприклад, багато людей переїжджають до Каліфорнії, яка вважається одним із найдорожчих штатів для життя. Чому? Це прекрасний штат, де багато чим зайнятися та можливостями для роботи, особливо в індустрії розваг і технологій.

Подібні штати, такі як Нью-Йорк, Гаваї чи Міннесота, можуть мати високі ставки федерального податку на прибуток для всіх оподатковуваних доходів і додаткові податки на додаток, але протидіяти цьому низькими місцевими ставками податку з продажу.

Навпаки, Вайомінг може накласти низький податковий тягар на своїх жителів. Але ви повинні мати роботу в сільському господарстві, скотарстві або гірничій справі. Якщо ви не любитель відпочинку на природі, у Вайомінгу небагато чим зайнятися.

Тоді вам слід пам’ятати про податки на бізнес. Індивідуальні підприємці можуть вважати деякі штати кращими, ніж інші, щодо остаточного податкового рахунку або їхніх державних категорій податку з продажу.

Такі фактори, як охорона здоров’я, пенсії та доходи від дивідендів, можуть зробити такі штати, як Алабама, Нью-Джерсі, Іллінойс та інші в США, привабливими місцями для життя та роботи.

Тому не варто відразу вибирати один із цих штатів і переїжджати тільки тому, що в ньому немає податку на доходи фізичних осіб на ваш зароблений дохід. Податки на прибуток є цінними та життєво важливими для уряду, і в багатьох випадках вони можуть допомогти фінансувати деякі з найбільш приємних і прибуткових частин державної економіки.

Який підсумок щодо штатів без податку на прибуток?

У США є багато штатів, до яких ви можете переїхати без податку на прибуток. Це можуть бути ідеальні штати для переїзду в майбутньому або штати для відкриття бізнесу.

Але пам’ятайте, що ці штати без податку на прибуток мають переваги та недоліки; подумайте про загальний податковий тягар, який буде накладено на вас і майбутні підприємства в кожному штаті, перш ніж вирушати на «зеленіші» пасовища.

Шукаєте більше корисних статей для розширення своїх фінансових знань? Ознайомтеся з ресурсами Entrepreneur’s Money & Finance тут.

Leave a Comment