Agritech-стартап Ecozen залучає 10 мільйонів доларів від Nuveen Global Fund

Стартап Agritech Екозен отримав 10 мільйонів доларів від Nuveen Global Fund. Це другий транш запланованого раунду серії C на 200 мільйонів рупій.

Новину першим повідомив Entracker.

Правління Ecozen прийняло спеціальну резолюцію про випуск 1 06 657 серії C2 CCPS за ціною випуску 7725,67 рупій кожна, щоб залучити 82,4 крор рупій або 10 мільйонів доларів, згідно з нормативними документами.

EcoZen, заснована випускниками IIT Kharagpur, Девендрою Гуптою, Пратіком Сінгхалом і Вівеком Панді, розробляє технологічні продукти для зміцнення ланцюга створення вартості швидкопсувних продуктів від ферми до столика.

У червні цього року Ecozen залучив 54 рупії додаткового фінансування в рамках першого траншу запланованого раунду серії C. Новий раунд фінансування очолював Dare Ventures, відділ венчурного капіталу Coromandel International, за участю існуючих інвесторів — Caspian і Hivos-Triodos Fonds (під управлінням Triodos Investment Management) — через акціонерний капітал.

Ecozen розробляє глибокотехнологічні рішення з урахуванням клімату та базові набори технологій для забезпечення сталого майбутнього, включаючи засоби керування двигунами, Інтернет речей та зберігання енергії. Застосовуючи ці пакети технологій у сільськогосподарському секторі, Ecozen пропонує Ecofrost і Ecotron як рішення для холодових ланцюгів і іригаційної промисловості для підвищення доходів понад 100 000 фермерів і створення понад одного мільярда одиниць чистої енергії (кВт-год).