AIB інвестує 8,5 млн євро в розробника та оператора сонячної енергії BNRG

AIB інвестував 8,5 мільйонів євро в BNRG, ірландську компанію-розробника та оператора проектів сонячної енергетики по всьому світу.

В даний час BNRG має 2,7 ГВт сонячної енергії в Ірландії, США, Великобританії та Австралії, на додаток до 23 МВт діючих активів у США.

Інвестиції AIB допоможуть профінансувати поточну програму розвитку BNRG, яка має на меті встановити чи будувати 1,8 ГВт продуктів сонячної енергії до 2025 року.

Інвестиції AIB відбулися після нещодавнього партнерства між Impax Asset Management і BNRG для реалізації портфелів проектів сонячної енергетики, з початковим фокусом на США та Ірландії. У США BNRG має на меті розпочати будівництво 70 МВт проектів у штаті Мен у найближчі місяці. В Ірландії компанія BNRG нещодавно успішно виграла контракти CFD (Contract For Difference) на аукціоні Renewable Energy Support Scheme 2 для чотирьох проектів загальною потужністю 55 МВт у Корку та Кілдері, будівництво яких, як очікується, розпочнеться на початку наступного року. Ці договори забезпечать матеріальну економію для споживачів електроенергії.

BNRG також нещодавно знову увійшла до Великобританії після періоду успіху між 2011 і 2017 роками. Нещодавній успіх на аукціоні уряду Великобританії «Контракти на різницю» дозволить побудувати портфель потужністю 42 МВт на півдні Англії між 2023 і 2023 роками. 2024. В Австралії, у партнерстві з Leeson Group, BNRG розробляє портфель сонячних проектів потужністю 135 МВт, розташованих разом із акумуляторними акумуляторами на 220 МВт·год. Будівництво перших п’яти проектів загальною потужністю 35 МВт розпочнеться в середині 2023 року. Загалом BNRG очікує розпочати будівництво понад 200 МВт наступного року.

Девід Магуайр, головний виконавчий директор і засновник, сказав: «BNRG вітає цю інвестицію від AIB, ірландської фінансової установи, яка продемонструвала чітке зобов’язання допомогти фінансувати боротьбу зі зміною клімату. Інвестиція допоможе BNRG прискорити розвиток нашого сонячного портфоліо в багатьох юрисдикціях і розширити нашу діяльність у всьому світі».

Фінлей Макфадієн, голова інвестиційно-банківського відділу AIB, сказав: «AIB радий співпрацювати з BNRG, провідним ірландським розробником і оператором сонячної енергії. Інвестиція є частиною амбітної стратегії AIB, спрямованої на допомогу у вирішенні викликів зміни клімату шляхом надання фінансування компаніям і проектам, які допомагають створити чистіше та стійкіше майбутнє. Це принесе користь нашій економіці та суспільству».


Leave a Comment