Airtel купує стратегічну частку в технологічному стартапі Lemnisk

Постачальник комунікаційних рішень Bharti Airtel придбав стратегічну частку в технологічному стартапі Lemnisk із Бенгалуру в рамках програми Airtel Startup Accelerator.

Суму угоди компанія не розкриває. Проте, за словами а PTI повідомляє, частка становить близько 8%.

Компанія Lemnisk із Бенгалуру, що належить і управляється компанією Immensitas Pvt Ltd, пропонує автоматизацію маркетингу в реальному часі та захищену платформу даних клієнтів (CDP), здатну оркеструвати індивідуальну персоналізацію.

«Механізм автоматизації маркетингу в реальному часі від Lemnisk є природним для нас, де понад 350 мільйонів клієнтів щодня взаємодіють із брендами через численні точки дотику», — сказав Адарш Наір, генеральний директор Airtel Digital.

Airtel і Lemnisk працюватимуть разом, щоб створити найбільшу в світі платформу CDP. Це буде зроблено в цифровому бізнесі Airtel, включаючи рекламні технології (Airtel Ads), цифрові розваги (Wynk Music і Airtel Xstream) і цифровий ринок (Airtel Thanks App), додається в прес-релізі.

У майбутньому Airtel планує запропонувати цю послугу своїм корпоративним клієнтам через Airtel IQ, інтегровану в мережу хмарну платформу як послугу (CPaaS) для створення швидкої, масштабованої та багатоканальної взаємодії.

«Амбіції Airtel узгоджуються з нашим баченням — запропонувати єдину платформу для надвеликих підприємств, яка одночасно організовує та активує великі обсяги та високу швидкість передачі даних. Ми з нетерпінням чекаємо спільного досягнення великих результатів», — додав Субра Крішнан, співзасновник і генеральний директор. , Лемниськ.

Програма Airtel Startup Accelerator, яка є частиною Airtel Digital, інвестує в технологічні стартапи на ранніх стадіях і дає їм можливість розгортати свої технології та програми у великому масштабі, який охоплює понад 350 мільйонів роздрібних клієнтів і один мільйон компаній.

Крім фінансування, програма також пропонує наставництво від керівництва Airtel і доступ до глобальних стратегічних партнерів Airtel.

У лютому Bharti Airtel також оголосила про придбання стратегічної частки в блокчейн-стартапі Aqilliz.