Amazon відкриє 19 відновлюваних АЗС

Amazon уклав угоду з Clean Energy Fuels Corp., щоб енергетична компанія побудувала 19 станцій відновлюваного природного газу по всій країні. Clean Energy Fuels Corp. нещодавно оголосила про відкриття ще однієї заправної станції з відновлюваного природного газу (RNG), яка забезпечуватиме очікувані 1,4 мільйона галонів чистого палива щорічно для Amazon та інших парків вантажівок у більшій частині Чикаго.

Розташована за адресою Southcreek Parkway, 300, станція Romeoville призначена для підтримки роздрібного продавця в його прийнятті RNG, екологічного палива, виробленого з органічних відходів, якому Рада з повітряних ресурсів Каліфорнії присвоїла середній показник вуглецю -317, і допомагає флоту. для подальшого скорочення вуглецю та досягнення фіскальних цілей.

Спочатку станція буде заправляти більше 100 вантажівок Amazon і розрахована на достатню кількість палива, щоб вмістити ще кілька сотень вантажівок. Вагові вантажівки Amazon вже заправлялися на понад 86 існуючих станціях чистої енергії по всій країні, і згідно з угодою, оголошеною минулого року, ще 17 нових станцій, що належать чистій енергії, з’являться слідом за Romeoville, кілька з яких планується відкрити на початку наступного року.

Заміна дизелю

Випускаючи 1,4 мільйона галонів RNG щорічно замість дизельного палива, станція Romeoville скоротить викиди вуглекислого газу на 15 219 тонн метричних тонн, повідомляє Clean Energy.

Станція Romeoville займає площу 8,2 гектара і включає в себе кілька загальнодоступних швидкозаправних колонок для легкої заправки RNG; пости своєчасної заправки до 152 вантажівок, що забезпечує економічну заправку паливом і найсучаснішу технологію, яка передає дані клієнтам у реальному часі; та 153 місця для паркування особистого транспорту водіїв. Починаючи з сьогоднішнього дня, ця багатомільйонна станція дає тисячам автопарків важких вантажівок, які працюють у жвавому районі Чикаго, можливість заправлятися чистим, відновлюваним і екологічним паливом.

Clean Energy також інвестує у виробництво відновлюваного природного газу разом із партнерами TotalEnergies і bp на молокозаводах по всьому Середньому Заходу. ГСЧ, вироблений на цих та інших молокозаводах по всій країні, надходитиме на станцію Romeoville та загальнонаціональну паливну інфраструктуру Clean Energy.

Газонери ГСЧ на молокозаводах дозволяють їх власникам вирішити проблему неконтрольованого метану, одночасно реалізуючи додатковий потік доходу.

Leave a Comment