Amazon додає безкоштовні музичні відео, вірусні відео та інший контент із підтримкою реклами на Fire TV • TechCrunch

Amazon оголосив, що користувачі Fire TV у США тепер можуть безкоштовно дивитися десятки тисяч музичних відео від великих і незалежних лейблів. Для перегляду музичних відео не потрібні завантаження, плата чи підписка. Музичні відео з рекламою будуть доступні від виконавців зі списку Billboard Hot 100, зокрема Тейлор Свіфт, Дрейка, Гаррі Стайлза та Ліззо, а також каталог класики різних жанрів. Компанія каже, що новий контент додаватиметься щодня.

Клієнти Fire TV можуть отримувати персоналізовані рекомендації на основі їхніх лайків та історії переглядів, створювати власні мікси або вибирати з попередньо створених списків відтворення, таких як Top Holiday Hits, Best of 2022 Recap і Country Today. Користувачі можуть пропускати необмежену кількість музичних відео, а також мають можливість відтворювати безперервний потік схожих музичних відео.

Ви можете отримати доступ до музичних відео, натиснувши голосове керування на пульті Fire TV і сказавши «Alexa, знайди музичні відео». Або ви можете знайти «Музичні відео» в Appstore, а потім натиснути «Музичні відео на Fire TV». Звідти вам потрібно натиснути «отримати» програму, щоб завантажити. Після завершення завантаження ви можете вибрати «відкрити», щоб отримати доступ до безкоштовних музичних відео.

Окрім музичних відео, клієнти Fire TV тепер матимуть доступ до додаткового контенту з рекламою, наприклад новин про бізнес і фінанси від Bloomberg, The Street, CNBC та інших. Користувачі також отримають доступ до розважальних новин таких брендів, як E! Новини та Mixible. Крім того, клієнти можуть переглядати прев’ю та трейлери ігор, ігрові новини, інтерв’ю з розробниками, інструкції, кіберспорт тощо від постачальників, зокрема IGN, ESTV і Crown Channel. Нарешті, користувачі можуть переглядати вірусні відео з Always Funny Videos, FailArmy, People Are Awesome і The Pet Collective.

Ви можете отримати доступ до нового додаткового безкоштовного вмісту, перейшовши до піктограми «Додому» на панелі навігації Fire TV або натиснувши кнопку «Додому» на пульті Alexa Voice. Потім вам потрібно прокрутити вниз до «Новини бізнесу та фінансів», «Новини розваг» або «Новини ігор та кіберспорту».

Оголошення з’явилося через кілька місяців після того, як Amazon додала безкоштовні трейлери фільмів, контент про стиль життя, спортивні моменти та багато іншого на Fire TV. Враховуючи те, що все більше глядачів тяжіють до безкоштовного вмісту з рекламою, оскільки ціни на підписку на потокове передавання продовжують зростати, Amazon має сенс додати більше безкоштовного вмісту на Fire TV.

Leave a Comment