Amazon розробляє шоу Warhammer з Генрі Кавіллом у головній ролі

Спілкуйтеся з лідерами ігор і метавсесвіту онлайн на GamesBeat Summit: Into the Metaverse 3 цього 1-2 лютого. Зареєструватися тут.


Games Workshop, розробник франшизи Warhammer, оголосив про укладення угоди з Amazon Studios. Останній тепер має права на адаптацію Warhammer 40,000 до серіалу, фільму чи іншого медіа. Він працює над цими адаптаціями у партнерстві з Vertigo Studios та актором Генрі Кавіллом.

Hollywood Reporter спочатку повідомив про чутки про те, що Amazon, Vertigo та Games Workshop близькі до завершення угоди. Незабаром після цього Games Workshop підтвердив це. Незрозуміло, чи знімає Amazon серіал, фільм чи обидва, але вони підтвердили, що Кавілл зіграє головну роль. Сценарист чи режисер проекту ще не названий.

Кавілл, який також є виконавчим продюсером, є завзятим шанувальником Warhammer і раніше демонстрував свої власні міні-відбитки в Instagram. Донедавна він також зображував Ґеральта з Рівії в серіалі «Відьмак» і Супермена у фільмах DC. У своїй заяві він сказав: «Можливість стежити за цим кінематографічним всесвітом із самого початку — це честь і відповідальність. Я не можу бути більш вдячним за всю важку роботу, яку доклали Vertigo, Amazon і Games Workshop, щоб це сталося. На крок ближче до здійснення мрії всього життя».

Протягом останніх років Games Workshop постійно випускає більше контенту, пов’язаного з 40K (і Warhammer). Зовсім недавно він запустив Warhammer 40,000: Darktide і анонсував досвід віртуальної реальності у всесвіті. Креативний директор компанії Енді Сміллі та глобальний директор з інтелектуальної власності Макс Ботрілл будуть виконавчими продюсерами разом з Кавіллом.

Кредо GamesBeat коли висвітлюєте ігрову індустрію, це “де пристрасть зустрічається з бізнесом”. Що це означає? Ми хочемо розповісти вам, наскільки новини важливі для вас — не лише як для людини, яка приймає рішення в ігровій студії, а й як для шанувальника ігор. Незалежно від того, читаєте ви наші статті, слухаєте наші подкасти чи переглядаєте наші відео, GamesBeat допоможе вам дізнатися про галузь і отримати задоволення від взаємодії з нею. Відкрийте для себе наші брифінги.

Leave a Comment