Amazon Games опублікує наступну велику гру Tomb Raider від Crystal Dynamics

Спілкуйтеся з лідерами ігор і метавсесвіту онлайн на GamesBeat Summit: Into the Metaverse 3 цього 1-2 лютого. Зареєструватися тут.


Сьогодні Amazon Games і Crystal Dynamics оголосили про домовленість створити нову мультиплатформенну гру Tomb Raider.

Лара Крофт повертається в гру, яка використовує новітню технологію Unreal Engine 5. Crystal Dynamics створює гру, а Amazon Games забезпечить підтримку та опублікує гру по всьому світу.

Нова гра Tomb Raider, яка ще не має назви, — це однокористувацька сюжетна пригода, яка триває
Історія Лари Крофт у серії Tomb Raider. Компанії заявили, що він включає всі елементи, які зробили Tomb Raider однією з найшанованіших франшиз в іграх, даючи гравцям контроль над впевненою та багатовимірною героїнею Ларою Крофт у середовищі, яке винагороджує дослідження та творче пошук шляху, з карколомними головоломками, які потрібно вирішити. і широкий вибір ворогів, з якими потрібно зіткнутися та подолати.

Ця назва стане першою після того, як у травні Square Enix продала Crystal Dynamics, Square Enix Montreal і Eidos Montreal компанії Embracer Group за 300 мільйонів доларів. Для Square Enix продаж дав японському видавництву можливість відмовитися від великих західних видань потрійного рівня, які, за його словами, були фінансовими розчаруваннями, щоб він міг зосередитися на таких технологіях, як блокчейн, ШІ та хмарні ігри. Очевидно, Crystal Dynamics і Amazon Games вважають, що в Ларі Крофт залишилося ще багато життя.

Подія

GamesBeat Summit: Into the Metaverse 3

Приєднуйтесь до спільноти GamesBeat онлайн, 1-2 лютого, щоб вивчити висновки та нові тенденції в метавсесвіті.

Зареєструватися тут

«Tomb Raider — одна з найулюбленіших [intellectual properties] в історії розваг», – сказав Крістоф Хартманн, віце-президент Amazon Games, у заяві. «Amazon Games прагне пропонувати гравцям ігри найвищої якості від найкращих розробників, на різних платформах і жанрах, і ми пишаємося можливістю працювати з цим легендарним розробником і франшизою. Наша команда неймовірно рада співпраці з талановитою та далекоглядною командою Crystal Dynamics, щоб донести наступну главу саги про Лару Крофт до гравців у всьому світі».

Crystal Dynamics хоче використовувати Unreal Engine 5, щоб вивести оповідання на новий рівень у найбільшій і наймасштабнішій на сьогодні грі Tomb Raider, повідомляє Amazon. Назва зараз знаходиться на ранній стадії розробки, а додаткові подробиці будуть оголошені пізніше.

«Після нашого придбання компанією Embracer Crystal Dynamics має надзвичайну можливість переосмислити
що таке видавничі стосунки для Tomb Raider», — сказав Скот Еймос, керівник студії Crystal Dynamics, у заяві. «Трансформація — це те, що ми шукаємо, і з Amazon Games ми знайшли команду, яка поділяє наше творче бачення, амбіції та цінності щодо всесвіту Лари Крофт у всьому спектрі можливостей. Вони мають унікальні можливості, щоб переписати те, що таке співпраця у видавництві та розробці, і ми прагнемо разом прокласти цей новий шлях, починаючи зі створення найбільшої та найкращої гри Tomb Raider».

За останні три роки компанія Crystal Dynamics розробила та видала десятки нагород
десятиліттями, включно зі всесвітньо шанованими франшизами, такими як Legacy of Kain і Tomb Raider. Розкрадачка гробниць
франшиза включає понад 20 відеоігор, і в неї більше 170 мільйонів гравців (опитування NRG) по всьому світу. З моменту виходу першого запису в 1996 році франшиза розійшлася тиражем понад 95 мільйонів копій.

Остання «Трилогія тих, хто вижив», що складається з Tomb Raider (2013), Rise of the Tomb Raider (2015) і Shadow of the Tomb Raider (2018), отримала понад 200 нагород «Найкраще» та номінацій.

Угода з Crystal Dynamics знаменує подальше розширення уваги Amazon Games до її видавничих зусиль потрійного рівня А, які також включають Lost Ark із Smilegate RPG і нещодавно анонсований Blue Protocol від Bandai Namco Online.

Майбутня гра Tomb Raider стане першою однокористувацькою розповіддю Amazon Games після успіху багатокористувацьких ігор New World і Lost Ark.

Окрім штаб-квартири в Сан-Матео, Каліфорнія, Crystal Dynamics має ще дві додаткові студії: Crystal Northwest у Белв’ю, штат Вашингтон, і Crystal Southwest в Остіні, штат Техас.

Кредо GamesBeat коли висвітлюєте ігрову індустрію, це “де пристрасть зустрічається з бізнесом”. Що це означає? Ми хочемо розповісти вам, наскільки новини важливі для вас — не лише як для людини, яка приймає рішення в ігровій студії, а й як для шанувальника ігор. Незалежно від того, читаєте ви наші статті, слухаєте наші подкасти чи дивитеся наші відео, GamesBeat допоможе вам дізнатися про галузь і отримати задоволення від взаємодії з нею. Відкрийте для себе наші брифінги.

Leave a Comment