AMC Dives, генеральний директор Адам Арон просить заморозити зарплату

Думки висловив Підприємець дописувачі свої.

Генеральний директор AMC Entertainment Адам Арон оголосив у вівторок, що попросив заморозити свою особисту зарплату через значні втрати акцій його компанії.

У твіті Арон сказав: «Найбільша інфляція за 40 років, тож у 2023 році компанії підвищать зарплату на значний відсоток. Але я не хочу «більше», коли нашим акціонерам завдає шкоди. Тому я рекомендував Раді AMC обвести червоний кружок і заморозити мої цільові грошові кошти та цільову виплату акцій на 2023 рік. ЖОДНОГО ПІДВИЩЕННЯ».

У пізнішому твіті Арон, який, як повідомляється, заробив 18,9 мільйона доларів минулого року, зазначив, що він також попросив більше десятка «старших офіцерів» своєї компанії зробити те саме, назвавши їх «дуже відданою управлінською командою».

Акції AMC різко зросли у 2021 році завдяки його популярності як «акції мемів». Ціни різко злетіли з менш ніж 2 доларів до понад 45 доларів. Однак, за даними Fox Business, акції потерпіли від одного-двох ударів COVID-19 і зростання потокових послуг, впавши більш ніж на 80% у 2022 році.

AMC впав на 8% у вівторок. Незважаючи на серйозні труднощі, компанія залишається значним гравцем у кіноіндустрії з 940 кінотеатрами по всьому світу.

Leave a Comment