Anicut Capital отримує 75 рупій від Self Reliant India

Anicut Capital отримав 75 ​​крор рупій від Self Reliant India (SRI) для свого фонду акцій. Боргова інвестиційна компанія також залучила Аруна Татхачарі в якості виконавчого директора.

Виділені кошти будуть використані через Grand Anicut Fund 3 Anicut Capital, який було запущено в червні 2022 року.

SRI, зареєстрований SEBI фонд альтернативних інвестицій категорії II, є фондом 10 000 крор рупій, створеним урядом Індії для інвестування в мікро-, малі та середні підприємства (ММСП) по всій Індії.

«Anicut здійснив низку інвестицій у капітал провідних компаній, які сьогодні добре працюють на ринку. Зобов’язання фонду SRI сприяють розвитку нашої програми зміцнення малих і середніх підприємств по всій Індії», – сказав Дхрув Капур, партнер Anicut Capital, у прес-релізі.

«Крім того, ми раді вітати Аруна Татхачарі в нашій керівній команді. Введення Аруна в посаду є стратегічним кроком, який допоможе нам зосередитися на масштабуванні бізнесу та стимулювати наше зростання на ринку», — додав він.

Третій фонд компанії коштує 500 крор рупій, з додатковим опціоном зеленого взуття на 250 крор рупій.

Anicut планує спрямувати кошти на 10-15 стартапів на стадії зростання як у своєму портфелі, так і поза ним. Щонайменше п’ять інвестицій уже здійснено з фонду, ще два знаходяться на стадії обговорення.

Anicut Capital, що базується в Ченнаї, підтримує фірми, зокрема багатоканальні бренди Epigamia та Wingreens Farms, сінгапурську The Ayurveda Experience та Chargeup, яка надає мережу заміни батарей.