Apple скасовує розпорядження про заборону для працівників, які говорять про домагання

Apple оголосила про те, що більше не буде підтримувати накази, які забороняють працівникам говорити про домагання на робочому місці, зробивши значний крок у захисті прав працівників.Getty Images

У новій записці під назвою «Наша відданість відкритому та спільному робочому середовищу» компанія звертається до зростаючого тиску з боку акціонерів та активістів, які закликали Apple оцінити «потенційні ризики для компанії, пов’язані з використанням нею положень про приховування в контексті домагань». , дискримінація та інші протиправні дії».

У звіті конкретно йдеться про використання Apple «застережень про приховування», які, по суті, є забороненими наказами (думайте про нерозголошення, угоди після закінчення трудового договору), які забороняють співробітникам говорити про будь-яке негативне ставлення, якого вони могли зазнати або стати свідками під час роботи в компанії. компанії, а саме переслідування та дискримінацію.

ПОВ’ЯЗАНО: Скільки заробляють інженери, розробники програмного забезпечення та аналітики в Apple? Перегляньте список заробітної плати

«Вам дозволено вільно говорити про свою заробітну плату, години та умови праці, включаючи інформацію про переслідування, дискримінацію чи будь-яку іншу поведінку, яку ви маєте підстави вважати незаконною, і ніщо в цій Політиці чи будь-якій політиці Apple не має тлумачитися як такі, що обмежують ваше право робити це», – йдеться в оновлених правилах ділової поведінки Apple. Це стосується як штатних, так і тих, хто працює за контрактом.

Групи активістів, такі як Apple Together, наполягають на більшій прозорості та змінах між керівниками та співробітниками, починаючи від закликів до більшої гнучкості у вимогах до роботи співробітників в офісі до закликів до сексизму та дискримінації на робочому місці, і все це анонімно.

«Це ВЕЛИКА угода», — офіційний обліковий запис Apple Together у Twitter написав на зняття пунктів.

Apple Together виросла як частина більшого руху #AppleToo серед співробітників, який заохочував працівників як корпоративних, так і роздрібних компаній говорити про внутрішні проблеми по всьому світу.

«Правління Apple має намір і надалі брати участь у зусиллях компанії, спрямованих на розвиток культури, до якої належать усі, і на робочому місці, де до кожного ставляться з гідністю та повагою», — заявила Apple. «І люди в Apple продовжують працювати над інтеграцією та різноманітністю, залучаючи членів команди до їхнього досвіду, пропонуючи постійне навчання та освіту та підтримуючи середовище, де голоси кожного почуті».

Apple впала приблизно на 17% за один рік станом на вівторок вдень.

Leave a Comment