Aquaconnect збирає 15 мільйонів доларів у раунді серії A під керівництвом Lok Capital

Aquaconnect, стартап зі штаб-квартирою в Ченнаї, який зосереджується на індустрії аквакультури, залучив 15 мільйонів доларів у раунді фінансування серії A під керівництвом Lok Capital.

У цьому раунді фінансування також брали участь Louis Dreyfus Company Ventures і Suneight Investment разом з існуючими інвесторами, включаючи Omnivore, Rebright Partners, Flourish Ventures, HATCH та інших боргових інвесторів.

Раніше цей стартап залучив 4 мільйони доларів у раунді попередньої серії A в липні 2021 року та суму венчурного боргу в розмірі 60 мільйонів рупій у березні цього року.

Заснована в 2017 році компанія Aquaconnect використовує такі технології, як ШІ та супутникове дистанційне зондування. Компанія планує використати цей раунд фінансування, щоб розширити свій охоплення в ланцюжку вартості в галузі аквакультури.

Aquaconnect прагне зміцнитися в ланцюжку підготовки до вилову, потроївши свою мережу AquaPartners, щоб надавати послуги фермерам, які займаються вирощуванням риби та креветок.

«Ми додали близько 500 AquaPartners протягом останніх 12 місяців, і ця гігієнічна мережа допомогла нам феноменально масштабуватися в шести основних штатах виробництва аквакультури, – сказав засновник і генеральний директор Aquaconnect Раджаманохар Сомасундарам. – За наступні 12 місяців ми збираємося потроїти нашої мережі AquaPartners по всій Індії та оптимізувати наші пропозиції послуг».

У ланцюжку після збору врожаю компанія прагне розширити свій ринок морепродуктів на внутрішніх ринках Індії. Крім того, Aquaconnect планує збільшити експорт морепродуктів на такі ринки, як США, Китай і Японія.

Харі Крішнан, партнер Lok Capital, сказав: «Aquaconnect, завдяки глибокотехнологічному втручанню, має потенціал порушити ланцюжок створення вартості індійської аквакультури та стати ключовим гравцем у зростаючому сегменті блакитної їжі».