Avanti West Coast заборонить електроскутери в поїздах і на станціях через побоювання безпеки

Компанія Avanti West Coast заборонила використання електросамокатів на всіх своїх поїздах і станціях через побоювання щодо безпеки.

Оператор поїзда сказав, що з вівторка, 27 грудня, пристрої будуть заборонені через ризик, який становлять літій-іонні батареї, які зазвичай є в електросамокатах. Зазначається, що ці батареї можуть виробляти «пари токсичних газів і призвести до пожежі або ризику вибуху», якщо вони пошкодяться або перегріються.

Заборона поширюється на електросамокати та ховерборди, але мобільні скутери, електричні інвалідні візки та електровелосипеди звільняються від політики.

Дейв Уайтхаус, директор із безпеки та безпеки Avanti West Coast, сказав: «У Avanti West Coast безпека наших співробітників і клієнтів стоїть на першому місці. Ризики, пов’язані з електросамокатами, викликають серйозне занепокоєння, тому ми забороняємо їх використання на наших станціях і в поїздах.

«Ця тимчасова заборона покликана зберегти безпеку наших колег і клієнтів, доки не буде введено більш жорстке регулювання щодо електросамокатів. Ми просимо наших клієнтів дотримуватися цих нових правил і бути добрими до наших співробітників, які допомагають забезпечити їх дотримання, щоб забезпечити безпеку всіх».

Незважаючи на повсюдне поширення в містах Англії, їзда на приватному електросамокаті дорогами загального користування є протизаконною. Проте в десятках міст Великої Британії проводяться юридичні випробування оренди електросамокатів, де на цьому пристрої можна їздити по дорозі та велосипедних доріжках. Випробування розпочалися в липні 2020 року та через затримки, спричинені Covid, були продовжені до травня 2024 року.

Електронні скутери були заборонені минулого року Transport for London у всій мережі, посилаючись на ризики для безпеки після низки пожеж акумуляторів.

Оголошення про заборону Avanti West Coast надійшло в той самий день, коли коронер попередив про безпеку електросамокатів після смерті 14-річної дівчини. Фатіма Абукар їхала на приватному електросамокаті 21 березня минулого року по тротуару в Іст-Хемі на сході Лондона, перш ніж виїхати на проїжджу частину та зіткнутися з мікроавтобусом. За даними слідства, вона впала під колеса і померла від «катастрофічних травм голови».

Старший коронер зі східного Лондона Грем Ірвайн заявив, що кількість смертей внаслідок аварії електросамокатів зросла більш ніж удвічі після того, як поліція змінила політику конфіскації меншої кількості пристроїв.

Він написав звіт міністру внутрішніх справ Суеллі Браверман і комісару столичної поліції серу Марку Роулі з проханням вжити заходів для запобігання смертей у майбутньому.


Leave a Comment