Avendus купує інституційний бізнес Spark

Фірма фінансових послуг Avendus завершила придбання інституційного бізнесу Spark Capital після схвалення регуляторних органів.

Згідно з релізом, після завершення придбання команда Spark Institutional Equities продовжує залишатися акціонером і буде вести бізнес у звичайному режимі.

Avendus Spark Institutional Equities складатиметься з команди з понад 100 членів, яка обслуговуватиме понад 400 інституційних клієнтів і відстежуватиме понад 250 акцій у 15 секторах із загальною ринковою капіталізацією 2 трильйони доларів США.

Репрезентативне зображення

«Знайшовши глибоку взаємодію з культурою та системою цінностей команди Spark, ми раді продовжувати співпрацю з ними, — сказав Гаурав Діпак, співзасновник і генеральний директор Avendus Capital. — Цей новий бізнес допоможе нам посилити наше лідерство на приватному ринку. трансакцій, щоб розблокувати можливості, які є на ринках акціонерного капіталу Індії», – додав він.

«Робота з Avendus протягом останніх кількох місяців підтвердила нашу думку про те, що вони надійно відповідають нашим цілям зростання, галузевим перевагам, командній культурі та, що найважливіше, філософії ведення бізнесу», — сказав Ганешрам Джаяраман, керуючий директор Avendus Spark Institutional Акції.

«Команда Institutional Equities схвильована перспективами роботи під егідою Avendus на наступній фазі зростання та вірить, що це може вивести нас на наступну орбіту. Уся команда залишається відданою створенню цієї франшизи», — додав він.