Axiscades Technologies укладає новий контракт з Airbus

Axiscades Technologies укладає новий контракт з Airbus

Зосереджена на аерокосмічній промисловості, Axiscades Technologies знову уклала новий контракт з авіаційним гігантом Airbus на надання інженерних послуг для проектування та розробки продукції та проектування установок для всіх своїх авіаційних програм.

Axiscades також є пріоритетним постачальником EMES (стратегічні постачальники проектування, виробництва та послуг) для Airbus.

Axiscades і Airbus співпрацюють більше десяти років. Це вже четвертий випадок, коли Axiscades отримує контракт від Airbus на інженерні послуги після ретельної кампанії з оптимізації спільного постачання.

HGS схвалює викуп акцій на суму 1020 рупій

Компанія з управління бізнес-процесами Hinduja Global Solutions Limited (HGS) схвалила викуп акцій на суму 1020 крор рупій за ціною 1700 рупій за акцію. Викуп відбуватиметься на пропорційній основі через тендерну пропозицію.

Правління схвалило загальну виплату 1020 крор рупій для зворотного викупу, що становить 24,15% і 13,19 відсотка від сукупного повністю сплаченого акціонерного капіталу компанії та вільних резервів, йдеться в заяві компанії.

У HGS заявили, що оголошення про викуп відбулося після численних корпоративних подій за останні кілька тижнів, коли компанія просувається вперед у своєму цифровому шляху HGS 2.0.

Компанія також призначила Ашока П. Хіндуджу до правління, і він виконує обов’язки невиконавчого голови.