Balance – це програма для вимірювання часу для Mac, яка вимагає вручну зараховувати години • TechCrunch

Існує багато програм для відстеження часу для Mac, які автоматично реєструють години, які ви провели, не ввійшовши в систему. Деякі навіть пропонують точні дані, які повідомляють вам, скільки часу ви витратили на певну програму. Нова програма під назвою «Баланс» має дещо інший підхід до відліку часу, дозволяючи користувачам вручну вводити та вказувати час, який вони проводять перед екраном.

Balance сподівається допомогти користувачам створити набір здорових робочих звичок, а не отримувати детальні дані про їх продуктивність. Він не скаже вам, довго ви мали Slack, Microsoft Teams, Chrome або будь-яку іншу програму, відкриту на вашому комп’ютері, але запропонує загальну інформацію про загальне використання системи та час, витрачений на різні сеанси протягом тижня.

Щоб система працювала, Balance надсилає вам нагадування, якщо ваш комп’ютер був увімкнений більше п’яти хвилин, але ви не ввімкнули час. Відключитися також просто, просто заблокуйте свій Mac. На жаль, якщо ваша система переходить у режим сну, Balance не реєструє відключення.

Кредити зображення: Баланс

Оскільки автоматичного відстеження немає, програма не може визначити, чи зробили ви перерву, навіть коли відходите від комп’ютера. Тому він нагадає вам про необхідність зробити перерву через 60 хвилин. Ви можете легко налаштувати такі параметри, як вам зручно.

Balance також пропонує вам таймер Pomodoro (25 хвилин увімкнено та 5 хвилин вимкнено) через меню режиму фокусування. Програма розміщена на панелі меню вашого Mac, тому ви можете швидко отримати доступ до всіх параметрів. За замовчуванням він показує активний час поточного сеансу, але ви можете змінити його на загальну тривалість сеансу, включно з перервами, або час з моменту останньої перерви.

Кредити зображення: Баланс

Олександр Сендберг, розробник Balance, каже, що створив додаток, тому що йому потрібен хронометрист, який розуміє баланс між роботою та особистим життям. Працюючи вдома, він часто сидів перед системою далеко поза робочий час, сказав він в інтерв’ю TechCrunch, і саме тоді він задумався про створення балансу.

«Я вибрав ручну систему відліку годинника для Balance, оскільки вважаю, що вона допомагає створити «ритуал» реєстрації та виходу з роботи. Особливо під час роботи вдома важливо мати те, що допоможе розрізнити робочий і неробочий час. Наприклад, я чув про людей, які йдуть на коротку прогулянку до «офісу» і назад на початку та в кінці робочих днів, навіть якщо їхній офіс знаходиться вдома. Це має на меті допомогти розуму й тілу розрізняти життя й роботу», — сказав він TechCrunch в електронному листі.

Незважаючи на те, що «Баланс» корисний для вироблення звички фіксувати час, він може зайняти деякий час, щоб звикнути. У вас може бути багато сеансів, які ви забули розпочати чи завершити. Тож ви можете отримати помилкові спрацьовування на обох кінцях.

Баланс доступний безкоштовно для всіх із початковою ціною за версію Pro 2,49 дол. США на місяць (або 24,99 дол. США на рік). Платні клієнти отримають такі функції, як історія сеансів із даними про тенденції. Balance також дає користувачам можливість експортувати свої журнали, якщо вони хочуть припинити використання програми або просто хочуть проаналізувати свої дані іншим способом.

Сендберг сказав, що він створює більше професійних функцій, таких як кращий огляд історії сеансів із місяцями та роками; категоризація та маркування сеансів; а також блокування програм і веб-сайтів, щоб допомогти користувачам більше зосередитися.

Leave a Comment