Beamery, універсальна платформа для управління талантами, стає єдинорогом • TechCrunch

HR-організації стикаються зі збільшенням розриву в кваліфікації, економічними труднощами та зміною очікувань щодо роботи. Тож не дивно, що виснаження та виснаження широко поширені у відділі кадрів. Одне опитування виявило, що 42% команд борються під тягарем занадто великої кількості проектів і обов’язків.

Деякі можуть заперечити, що зміни починаються з персоналу та менеджменту. Інші, більш схильні до техноутопізму, можуть запропонувати кадрові технології як рішення. Незважаючи на те, що виробники кадрових технологій є чимало незадоволені (принаймні за деякими даними), чесно кажучи щодо технічно позитивних натовпів, багато компаній бачать реальну цінність кадрових технологій. Згідно з нещодавнім звітом Sapient, більше половини компаній із понад 500 співробітниками планують збільшити витрати на кадрові технології в середньому на 21% у наступному році.

Одним з бенефіціарів цих збільшених витрат є лондонський стартап Beamery, який розробляє платформу управління життєвим циклом талантів. Beamery сьогодні оголосив, що залучив 50 мільйонів доларів США в рамках раунду серії D, згідно з яким компанія оцінюється в 1 мільярд доларів США, в результаті чого загальна сума, зібрана компанією на сьогодні, склала 228 мільйонів доларів.

Teachers’ Ventures Growth (TVG), частина Пенсійного плану для вчителів Онтаріо, очолила раунд. «Я вважаю, що Beamery має хороші можливості для перемоги, оскільки він пропонує рішення, на яке ви можете покластися в різних економічних циклах», — сказав Ейвід Ларізаде Дагган з TVG у заяві, надісланій електронною поштою. «Beamery допомагає найбільшим роботодавцям у світі з цією гнучкістю талантів і дозволяє їм розкрити потенціал своєї робочої сили».

Звичайно, цього року Beamery досяг вражаючої популярності, збільшивши розмір своєї клієнтської бази до «сотень» підприємств і понад 25 000 користувачів. За даними компанії, дохід від клієнтів зі списку Fortune 500 зріс більш ніж на 250% порівняно з червнем 2021 року, коли Beamery завершив раунд серії C, а чисте утримання зросло до 135%.

«Платформа управління життєвим циклом талантів Beamery… надає організаціям, таким як General Motors, VMWare та Johnson & Johnson, інтелект, необхідний для прийняття правильних рішень щодо своєї робочої сили, і підтримує їх на кожному етапі життєвого циклу талантів – від найму до мобільності талантів і розвитку до підвищення кваліфікації», — сказав генеральний директор Beamery Абакар Саідов в електронному інтерв’ю TechCrunch. «Нове фінансування підтримає постійні інвестиції в нашу платформу та технологічні можливості та допоможе створити глобальний слід продажів».

Компанія Beamery була заснована в 2013 році Саїдовим і його братом Султаном Саїдовим разом з Майком Патерсоном. Брати Саїдови кажуть, що їхнє бачення Бімері виникло в їхньому досвіді дітей іммігрантів, коли вони усвідомили структурні проблеми, пов’язані з роботою. Раніше Патерсон був аналітиком у Morgan Stanley, а брати Саїдови працювали в Goldman Sachs — Абакар трейдером на сировинних товарах, а Султан — аналітиком зі злиттів і поглинань.

Заснована як Seed Jobs, Beamery використовує штучний інтелект для виявлення потенційних кандидатів на відкриті посади. Як і багато платформ підбору кандидатів на вакансії, Абакар Саідов каже, що Beamery ранжує навички на основі галузі, у якій компанія найме персонал, і відповідного досвіду роботи кандидата.

«Бімері використовує [AI] у нашій платформі управління життєвим циклом талантів, щоб надати компаніям інформацію, необхідну для планування бізнес-потреб і прогалин, зрозуміти навички та здібності, які вони мають, а також залучити, утримати, підвищити кваліфікацію та успішно перерозподілити свою робочу силу», — сказав Абакар Саідов. «[O]ваші моделі не призначені для заміни людей; натомість вони надають відповідну інформацію людям, які приймають рішення, щоб вони могли приймати кращі рішення».

Кредити зображення: Бімері

Враховуючи підвищену увагу до систем штучного інтелекту, які рекомендують кандидатів, Абакар Саідов швидко зауважив, що Beamery показує, як різні фактори, включаючи навички, стаж роботи, кваліфікацію та галузь, впливають на його рекомендації та в якій мірі. Beamery є одним із постачальників, на яких може поширюватися положення Нью-Йорка — закон про автоматизовані засоби прийняття рішень щодо працевлаштування, який має набути чинності в січні — який забороняє роботодавцям використовувати інструменти найму на роботу зі штучним інтелектом, якщо перевірка упередженості не покаже, що вони не будуть цього робити. дискримінувати.

Абакар Саідов каже, що компанія Beamery нещодавно завершила сторонній аудит на предмет упередженості можливостей штучного інтелекту, який передбачав «суворе тестування» моделей машинного навчання платформи. (Абакар Саідов не надіслав копію звіту заздалегідь у TechCrunch; ми попросили її). Компанія також співпрацювала з Parity AI, стартапом, очолюваним експертом з етики штучного інтелекту та активісткою Ліз О’Салліван, щоб перевірити платформу на на постійній основі.

«На самій платформі Beamery … (тобто на прикладному рівні) ключовою особливістю для нас є допомога клієнтам у забезпеченні їх власної відповідності безлічі глобальних стандартів персональних даних і конфіденційності», — сказав Абакар Саідов. «Ми досягаємо цього в першу чергу за допомогою центру переваг, який дозволяє кандидатам контролювати свою згоду, чи можуть і як компанії зв’язуватися з ними та контролювати, як штучний інтелект використовується для їхнього профілю».

Beamery, звичайно, не існує у вакуумі. Серед конкурентів у сфері програмного забезпечення для кадрових технологій є компанія 15Five, яка в липні залучила 52 мільйони доларів на своє рішення для управління талантами. Є також Gloat, добре капіталізований стартап, який створює внутрішні ринки вакансій на основі ШІ. Eightfold є одним із найзначніших, його оцінка перевищує 2 мільярди доларів США та підтримується Vision Fund 2 SoftBank, General Catalyst і Lightspeed.

Загалом, венчурні капіталісти продемонстрували готовність вкладати гроші в HR-технічні стартапи, навіть якщо інші сегменти працюють погано. Відповідно до аналізу WorkTech, у першій половині цього року були другі за величиною глобальні інвестиції в робочі технології, які зросли до 9,4 мільярда доларів США, з яких 4,6 мільярда доларів було інвестовано лише у другому кварталі.

Незважаючи на звільнення в технологічній індустрії, зростання робочих місць залишалося стабільним, незважаючи на економічні труднощі, що стимулювало попит на HR-технології — і, як наслідок, створювало нових постачальників.

Абакар Саїдов каже, що, щоб залишатися попереду, починаючи з серії C, Beamery подвоїв аналітичні можливості, представивши інформаційну панель, розроблену для того, щоб компанії могли краще розуміти свою робочу силу шляхом агрегування даних про навички в різних системах і інструментах управління персоналом. Платформа також нещодавно запустила портал для кандидатів, який надає рекомендації щодо вакансій, а також навичок, які їм можуть знадобитися для розвитку своєї кар’єри в обраній галузі. У результаті придбання внутрішньої HR-платформи Flux компанія Beamery запустила Beamery Grow, яку Абакар Саїдов описує як «рішення для ринку талантів», яке допомагає співробітникам отримати нові навички та зв’язки всередині організації.

«Ми віддаємо пріоритет удосконаленням, які дозволять клієнтам швидко й легко використовувати дані про їхні таланти для таких речей, як гнучке планування робочої сили, а також гарантувати, що вони отримають інформацію в режимі реального часу й уявлення про поточний і майбутній розподіл робочої сили, навички, які існують у їхній організації. по відношенню до їхніх бізнес-результатів і досягнення ними цілей різноманітності, справедливості та залучення», – сказав Абакар Саідов. «Можливості, які знадобляться компанії протягом наступних десяти років, у багатьох випадках дуже відрізняються від сьогоднішніх, і тому HR-технічні рішення повинні допомагати компаніям створювати, купувати або запозичувати навички, необхідні для створення майбутньої придатної робочої сили. »

Зараз у Beamery працює 417 співробітників. На запитання про плани найму Абакар Саідов сказав, що вони «в розробці».

Leave a Comment