Bigbasket збирає 200 мільйонів доларів від материнської компанії Tata Digital: звіт

Програвач електронних магазинів великий кошик зібрав 200 мільйонів доларів від батьків Tata Digital якій належить 64% компанії. Це четвертий раунд фінансування Tata Digital у Bigbasket.

Очікується, що в рамках раунду фінансування Bigbasket буде оцінено в 3-3,5 мільярда доларів після перерахування коштів, згідно зі звітом Economic Times. Компанія була оцінена в 2,7 мільярда доларів під час вторинного продажу акцій у березні цього року.

Відповідно до звіту, Bigbasket використає свіжий капітал, щоб розширити галузь швидкої комерції BB Now і використати його як інструмент розширення для основних користувачів Bigbasket, а не для того, щоб залучати існуючих користувачів до 30-хвилинної служби доставки.

Компанія перебувала в режимі розширення із запуском своєї вертикалі швидкої комерції BBNow у грудні 2021 року, що ставить її в пряму конкуренцію з добре фінансованими гравцями, такими як Instamart від Swiggy, служба доставки продуктів Zomato через Blinkit і гравець швидкої комерції, Zepto.

BB Now розраховує на валові продажі близько 130 рупій на місяць із цільовим показником близько 320 рупій до грудня наступного року. Зараз він присутній у більш ніж 24 містах через темні магазини.

У попередньому інтерв’ю з ВашаІсторіяКерівник компанії сказав, що Bigbasket, ймовірно, розгляне проміжне схвалення збільшення кількості магазинів для бізнесу BBNow після досягнення мети відкрити 300 темних магазинів до середини серпня.