BYJU нібито скуповує номери телефонів дітей та їхніх батьків та погрожує їм – голова НКПЗР

Головний орган з прав дитини Національна комісія з питань захисту прав дитини (НКЗДР) повідомила, що дізналася BYJU’S нібито купує номери телефонів дітей та їхніх батьків і погрожує їм, що їхнє майбутнє буде зруйновано, якщо вони не купуватимуть його курси.

«Вони націлені на учнів першого покоління. Ми вживемо заходів і, якщо буде потреба, подамо звіт і напишемо уряду», — сказав голова NCPCR Пріянк Канунго. РОКІВ.

Головний орган викликав до суду головного виконавчого директора (CEO) BYJU Біджу Равеендрана через звинувачення в тому, що компанія допускає зловживання, щоб спонукати батьків і дітей купувати їхні курси. Byju був викликаний з’явитися до NCPCR цього тижня.

BYJU’S стикається з низкою скарг на платформах соціальних мереж і веб-сайтах споживачів, де клієнти стверджують, що їх експлуатували та обманювали, оскільки вони змушені були поставити під загрозу свої заощадження та майбутнє. Reuters повідомляється минулого тижня.

Дія Комісії ґрунтувалася на повідомленні в новинах про те, що відділ продажів BYJU брав участь у нечесних діях, щоб переконати батьків придбати їхні курси для своїх дітей.

«Комісія натрапила на новинну статтю, в якій наголошується, що відділ продажів BYJU’S допускає зловживання, щоб заманити батьків купити їхні курси для своїх дітей», — йдеться в заяві NCPCR для РОКІВ.

Комісія додала, що в новинах також стверджувалося, що BYJU’S активно обманювала клієнтів, щоб вони уклали угоди про позику на курси, які можуть не повертатися, якщо клієнти цього бажають.

«Відповідно до розділу 14 Закону про CPCR 2005 року, Комісія має всі повноваження цивільного суду, який розглядає позов відповідно до Цивільного процесуального кодексу 1908 року, зокрема щодо наступних питань: (a) виклик і забезпечення присутності будь-якого особи та огляд її під присягою; (b) виявлення та надання будь-якого документа; (c) отримання доказів під присягою; (d) витребування будь-яких публічних документів або їх копій у будь-якому суді чи офісі; та (д) видача доручень для проведення допиту свідків або документів», – повідомила НКПЗ.

Комісія попросила компанію особисто з’явитися разом із деталями всіх курсів, які проводить BYJU для дітей, структурою цих курсів і деталями оплати, кількістю студентів, які зараз навчаються на кожному курсі, і політикою повернення коштів BYJU’S.

NCPCR також попросив надати юридичні документи щодо визнання BYJU як дійсної технічної компанії та всі інші відповідні документи щодо претензій, зроблених у вищезазначеному звіті новин о 14:00 23 грудня, щоб пояснити розбіжності у згаданому питанні.

«Комісія дотримується того, що вдавання до неправомірних дій з метою спонукання батьків або дітей до укладення договорів позики, а потім спричинення експлуатації суперечить благополуччю дітей і виконує функції та повноваження відповідно до розділів 13 і 14 Закону CPCR 2005 року. “, – повідомила НКРЗК 16 грудня.

За допомогою даних PTI.