BYJU’S, MPL хочуть розірвати спонсорську угоду з BCCI

Два з головних спонсорів індійської команди з крикету, edtech major BYJU’S і Мобільна Прем’єр-ліга (MPL)хочуть вийти зі своїх спонсорських угод з BCCI.

У червні BYJU’S продовжила свою спонсорську угоду з Радою до листопада 2023 року на суму приблизно 35 мільйонів доларів. Головний edtech, який змінив Oppo в 2019 році, тепер хоче розірвати свою угоду з BCCI, яка попросила компанію продовжити принаймні до березня 2023 року.

«BCCI отримав електронний лист від BYJU’S 4.11.2022 з проханням припинити асоціацію, опублікувати нещодавно завершений Чемпіонат світу з футболу T20. Згідно з нашими обговореннями, ми попросили їх продовжити поточну домовленість і продовжити партнерство принаймні до 31.3.2023», прочитайте примітку BCCI з цього приводу.

Це питання обговорювалося на засіданні Верховної ради BCCI в середу.

BYJU’S також був одним із спонсорів Чемпіонату світу з футболу 2022 року в Катарі.

Компанія edtech нещодавно оголосила про плани звільнити не більше 5% від загальної чисельності в 50 000 осіб.

MPL хоче передати KKCL права на комплекти та товари

Спонсор командної екіпіровки та товарів передав BCCI повну передачу прав на Kewal Kiran Clothing Limit (KKCL). Існуючий контракт діє до 31 грудня 2023 року. MPL замінив Nike ще в листопаді 2020 року.

«BCCI отримала електронний лист від MPL sports 2.12.2022, у якому просила повну передачу (команда + мерчандайзинг) на повну вартість компанії Kewal Kiran Clothing Limited, бренду модного одягу, на період з 1.12.2023 до 31.12.2023.

«З огляду на майбутню повторну домашню серію та календар жіночих виїзних матчів, було висловлено припущення, що нинішня домовленість не повинна перешкоджати, оскільки вона передбачає спорядження для національних команд.

«Ми попросили MPL sports продовжити асоціацію принаймні до 31.03.2023 або шукати часткове призначення, яке включатиме лише правий логотип на грудях, але не угоду про виробництво комплекту», — йдеться в записці.

На початку цього року Paytm передала Mastercard свої титульні спонсорські права на домашній сезон індійського крикету.