CAIT шукає регуляторний орган для електронної комерції

Організація трейдерів Конфедерація всіх індійських трейдерів (CAIT) у п’ятницю зажадала від уряду негайно запровадити жорстку політику електронної комерції та створити регулюючий орган для цього сегменту.

CAIT повторив свої вимоги наступного дня після того, як парламентська комісія запропонувала суб’єктам цифрового ринку відмовитися від анти-керування, глибокого дисконтування, власних переваг, пошуку та рейтингу та інших практик, які впливатимуть на конкуренцію на ринку.

Щоб приборкати антиконкурентну практику на цифрових ринках, парламентська група в четвер запропонувала попередній регламент, класифікацію системно важливих цифрових посередників на основі їхнього доходу, ринкової капіталізації та кількості користувачів, а також новий закон про цифрову конкуренцію.

Ці пропозиції є частиною звіту Постійного комітету з фінансів про антиконкурентну практику великих технологічних компаній, представленого в парламенті в четвер, і надійшли на тлі зростання занепокоєння з приводу нечесної ділової практики на цифрових ринках.

Генеральний секретар CAIT Правін Ханделвал сказав PTI, що повинен існувати такий регуляторний орган, як Рада з цінних паперів і бірж Індії (Sebi) і Резервний банк Індії (RBI), які можуть регулювати електронну комерцію в Індії.

«Уряд повинен оприлюднити правила електронної комерції відповідно до Закону про захист прав споживачів, випустити нову прес-записку замість прес-записки 2 від 2018 року про роздрібну політику ПІІ», — сказав Ханделвал.

Організація трейдерів також прагнула спростити та раціоналізувати систему податку на товари та послуги (GST) і розгорнути національну політику роздрібної торгівлі.