Coterie Insurance | Вбудоване страхування

Цю статтю написав генеральний директор Coterie Insurance Девід МакФарланд і спочатку опубліковано в PropertyCasualty 360.

Малий бізнес витримав основний тягар пандемії COVID-19. На піку пандемії прогнози передбачали, що більше чверті малих підприємств закриються назавжди через закриття, зниження попиту, проблеми зі здоров’ям та інші проблеми.

Ці проблеми зробили вразливими 30 мільйонів робочих місць у малому бізнесі.

Малі підприємства йдуть на величезний ризик, щоб почати працювати, щоб служити своїм громадам. Насправді 40% малих підприємств зазнають краху після катастрофи. Незважаючи на те, що страхування малого бізнесу допомагає створити стійкість для пом’якшення цього ризику, страхове покриття не завжди надійне, про що свідчить той факт, що 75% підприємств у США недостатньо застраховані на 40% або більше.

Подолання цього розриву в охопленні є проблемою, але її можна подолати, вийшовши на ринки, де малі підприємства вже ведуть бізнес, таким чином застосувавши вбудоване страхування.

Вбудоване страхування пропонує рішення

Є дві основні причини, чому бізнес залишається незастрахованим: вибір і параліч ризику. Яке покриття потрібно моєму бізнесу? Яке покриття має мати мій бізнес? Чи достатньо цієї політики чи мені потрібно більше? Як мені навіть купити бізнес-страхування?

Технологічні інновації, що відбуваються в страховій галузі, допомагають малим підприємствам позбутися безладу.

За допомогою технології та агентської мережі страхові компанії зустрічають малий бізнес туди, куди він хоче звернутися, щоб отримати доступ до страхування малого бізнесу.

Наприклад, у Coterie ми зосереджені на тому, щоб охопити агентів і брокерів, оскільки малий бізнес у США покладається на їх довірену консультацію. На початку Coterie підтримував агентів і брокерів у налагодженні міцних відносин із малими підприємствами та допомагав забезпечити їм достатню захисту.

По-друге, ми зустрічаємося з малими підприємствами там, де вони вже є. Наприклад, через наше партнерство з Intuit ми надаємо покриття для малого бізнесу безпосередньо малим підприємствам, які вже працюють на платформі Intuit.

Вбудоване страхування – це не зовсім нова концепція. Протягом багатьох років клієнти мали можливість об’єднати страхування з іншим продуктом або послугою, наприклад страхуванням подорожей або страхуванням автомобіля напрокат. Однак технологія розширила можливості впроваджувати страхування на більші сегменти ринку, зустрічаючи малі підприємства в місцях, куди вони вже звертаються, щоб запропонувати їм страхове покриття.

Як наслідок, підприємства мають більше можливостей уникнути недоліків страхування та розриву покриття. У той же час, тягар прийняття фінансових рішень зменшується. Це зменшує ймовірність того, що бізнес заперечує або забуває придбати необхідне страхове покриття.

Замість того, щоб усувати потребу в агентах і брокерах, дані, надані вбудованими страховими рішеннями, допомагають агентам і брокерам краще зрозуміти потреби страхувальника. Наприклад, вбудовані страхові рішення, вбудовані в сервіси SaaS, які відстежують дохід, можуть допомогти агентам краще оцінити та проконсультувати застрахованих щодо більш точних потреб у покритті в міру зміни доходу та ризику.

Через 10 років ринкова вартість вбудованого страхування може становити понад 3 трильйони доларів. Впроваджуючи вбудоване страхування, технологічні компанії отримують можливість надавати надійні та безперебійні продукти своїм клієнтам малого бізнесу.

Як працює вбудоване страхування

Вбудоване страхування пропонується одним із двох способів: як додаткова вартість у той час, коли компанія купує інший продукт, або як рідне та «невидиме» доповнення.

Чи через плани захисту Amazon, які надають можливість придбати додаткове покриття, чи через страхування спільної поїздки від Uber, у якому водії автоматично охоплюються полісом, тепер страхування стало більш поширеним і його легше, ніж будь-коли.

Вбудоване страхування може отримувати дані, щоб надавати персоналізовані варіанти покриття на основі інформації, яку вже надав малий бізнес. Це зменшує будь-які занепокоєння власника бізнесу чи уповноваженого працівника щодо придбання правильного (або правильного розміру) страхового покриття.

Це виграшний сценарій для всіх учасників. Страховик розширює свій ринок, потенційно навіть для тих компаній, які не знайомі з придбанням страхування або перевантажені придбанням страхування. Його партнер створює кращу цінність для свого нового клієнта, і клієнт отримує страховий поліс, не турбуючись про те, чи підходить йому поліс чи забезпечує адекватне покриття.

Інновації відкривають шлях для подолання розриву в охопленні

Страхування бізнесу – це система безпеки, необхідна для захисту засобів до існування та довголіття малого бізнесу. Оскільки неможливо повністю зменшити більшість ризиків, компаніям потрібне покриття, щоб створити стійкість і захистити свою важку роботу від потенційних втрат.

Лише 3 з 10 власників малого бізнесу мають політику власників бізнесу. Гірше лише:

  • 21% мають страхування професійної відповідальності (помилки та упущення).
  • 17% страхують компенсацію працівникам
  • 6% мають страхування від перерви в бізнесі

Не має знадобитися пандемія, щоб виявити величезну прогалину в охопленні, яка існує для малого бізнесу. Вбудоване страхування, яке використовується окремо або надається довіреним агентом чи брокером, спрямоване на те, щоб зробити процес страхування менш обтяжливим для зайнятих власників малого бізнесу сьогодні.

Як індустрія, наш імператив полягає в тому, щоб продовжувати навчати регуляторів, клієнтів і зацікавлених сторін не тільки про цінність і важливість страхування, але й про інноваційні переваги вбудованих страхових і фінансових продуктів.

Девід МакФарланд, генеральний директор Coterie Insurance.

Leave a Comment