Coterie Insurance | Швидке страхування малого бізнесу

Для малих комерційних покупців швидке страхування малого бізнесу тепер є реальністю. Для тих власників малого бізнесу, як правило, є три вирішальних рішення про купівлю при придбанні страхового покриття:

  • Ціна
  • Покриття
  • зусилля

Усі три з них є важливими, але клієнтам і агентам було дуже важко працювати через обтяжливі процеси страхових компаній і застарілі технології. Власникам малого бізнесу часто не варто витрачати час на отримання необхідного покриття.

Ось чому Coterie Insurance трансформує галузь, як ніхто інший. Ми бачимо труднощі, які мають власники малого бізнесу під час страхування, і ми спрощуємо для наших партнерів, агентів, брокерів і малих підприємств по всій країні пропозиції та виписку страхування малого бізнесу.

Більшість страхових компаній і постачальників страхових послуг повинні зосереджуватися лише на двох речах – хто ви і що купуєте. А ось для страхування майна та відповідальності – ми додали запитання де ви знаходитесь і що конкретно робите.

Клієнти хочуть швидкості та впевненості в точності інформації, яка використовується для їх оцінки. Дуже важливо переконатися, що рішення, охоплення та ціна є точними. Для страхових компаній класифікація ризиків була історично складною через довгі списки запитань, опитування щодо контролю збитків та інші ручні процедури.

Якщо ви запитаєте більшість андеррайтерів, вони скажуть, що витрачають багато свого часу лише на отримання інформації та навігацію власними внутрішніми процесами. Небагато часу вони витрачають на фактичні рішення щодо андерайтингу.

Coterie використовує API і хмарні технології, щоб ми могли отримувати наявні дані, які власники бізнесу вже надали в інших місцях, щоб пришвидшити процес збору інформації. Потім ми можемо накласти наше судження про андеррайтинг у прозорий цифровий спосіб.

Від професіоналів зі страхування та страхувальників, які володіють даними, ми працюємо над складними рішеннями, щоб забезпечити швидке страхування малого бізнесу. Ми усуваємо тертя, щоб дозволити агентам зосередитися на обслуговуванні своїх клієнтів, а не на обслуговуванні перевізника.

Піт Буккола, віце-президент зі страхування Coterie Insurance

Leave a Comment