D2C Startup Beco збирає 3 мільйони доларів у раунді серії A під керівництвом Rukam Capital

Алея Стартап D2C, що займається екологічно чистим домом і засобами особистої гігієни, заявив, що залучив 3 мільйони доларів у раунді фінансування серії A, який очолює Rukam Capital. Climate Angels, Dia Mirza разом з іншими інвесторами також брали участь у раунді.

Стартап використовуватиме свіжий капітал для своїх досліджень і розробок (інноваційні продукти, розвиток сталого розвитку), маркетингу та функції ланцюга поставок, а також зосередиться на залученні талантів у різних вертикалях для стимулювання зростання.

Говорячи про інвестиції, Діа Мірза сказала: «Я інвестую в Beco, тому що я відчуваю, що це моя відповідальність не лише використовувати свій голос, але й свої ресурси для підтримки екологічно чутливих, сталих підприємств. Місія Beco перегукується з моїм баченням, і я радий працювати разом, щоб зробити планету щасливішою та здоровішою».

Засновники Beco

Заснована в 2019 році Адітя Руя, Акшай Варма та Анудж Руя, Beco робить екологічне життя зручним, пропонуючи легкодоступні та доступні продукти для індійських споживачів.

Стартап із Мумбаї розширився до 10 000 офлайн-роздрібних магазинів по всій Індії.

«Початкова ідея для Beco виникла з усвідомлення того, що кожен шматок утилізованого пластику служитиме десятиліттями та повертатиметься до нас у тій чи іншій формі, завдаючи незмірної шкоди», — сказав Адітя Руя, співзасновник Beco. «Ми ми дуже раді, що серед наших інвесторів є цілий ряд однодумців, які поділяють наше бачення того, як зробити екологічне життя зручним, доступним, доступним і, нарешті, реальністю».