Daiki Axis Japan вливає нові інвестиції для розширення на півдні Індії

Daiki Axis Японія залучить нові інвестиції, щоб розширити свою присутність на півдні Індії, заявив представник компанії.

У листопаді головний міністр Хар’яни Манохар Лал Хаттар урочисто відкрив другий підрозділ компанії в Індії в Палвалі, який був створений з інвестиціями в 200 крор рупій для виробництва установок для очищення стічних вод. Підрозділ уже функціонує у Вапі в Гуджараті.

Коли його запитали про майбутні інвестиційні плани, Камал Тіварі, генеральний директор Daiki Axis India, сказав: «Наш наступний план полягає в тому, щоб створити фабрику в Телангані, Андхра-Прадеш, Карнатака або Таміл Наду. З усіма цими штатами вже проведено зустрічі. . Коли ми почнемо отримувати схвалення, ми розпочнемо будівельні роботи негайно до 2023 року, щоб задовольнити наш попит».

За його словами, довгостроковий план компанії полягає у створенні виробничих підрозділів у кожному штаті Індії.

Заводи Vapi і Palwal мають середню річну потужність для виробництва близько 1000 очисних установок кожна з японською технологією «Johkasou», яка використовується для локальної очистки побутових стічних вод і їх повторного використання.

За словами генерального директора, кожен проект на півдні Індії відповідатиме Palwal’s за інвестиціями та потужністю.

Індія та Японія також підписали меморандум про співпрацю (MoC) щодо управління стічними водами за допомогою технології Johkasou.

Пояснюючи технологію, він сказав, що її система регулюється Законом Джокасоу Японії, де передбачені технічні стандарти для виробництва, встановлення, експлуатації та обслуговування, включаючи очищення від осаду.

Закон також передбачає систему кваліфікації для техніків, пов’язаних з Johkasou.

Коротше кажучи, Johkasou очищає побутові стічні води на місці та повторно використовує їх, що дуже підходить для Індії в нинішніх умовах, сказав Тіварі.

Говорячи про важливість очищення стічних вод, галузевий експерт сказав: «Викликає занепокоєння той факт, що 600 мільйонів людей в Індії стикаються з високою або надзвичайною нестачею води. Приблизно 3/4 домогосподарств у країні не мають питної води вдома. . Оскільки майже 70% води забруднено, Індія посідає 120 місце серед 122 країн за індексом якості води».