Delhivery придбає технологічну компанію Algorhythm Tech

Логістична компанія зі штаб-квартирою Gurugram Доставка купує компанію Algorhythm Tech Pvt. Ltd, йдеться в заяві компанії.

Очікується, що транзакцію буде завершено до 31 січня 2023 року, повідомили в Delhivery.

Це буде 100% придбання, після чого Algorhythm Tech працюватиме як дочірня компанія, що повністю належить Delhivery Limited.

Заснована в 2003 році Абхайя Борванкаром, Аджитом Сінгхом і Сандіпом Пендуркаром, компанія Algorhythm пропонує наскрізне планування ланцюга постачання та виконання продуктів для клієнтів із секторів FMCG, фармацевтики, металургії, авто та телекомунікацій за допомогою своєї власної платформи Rhythm 3.0.

Сандіп Кумар Барасія, виконавчий директор і головний комерційний директор, сказав: «З огляду на те, що технології були і залишаються основною диференціацією нашого бізнесу, програмні продукти Algorhythm Tech SCM розширять наші пропозиції рішень для ланцюгів поставок за допомогою додаткових послуг, а також сприятимуть оптимізації витрат на обслуговування. доставка».

Аджит Сінгх, співзасновник Algorhythm Tech, сказав: «Delhivery досягла великих успіхів, щоб стати найбільшим постачальником логістичних послуг в Індії за десятиліття, і ми не можемо придумати кращої команди чи компанії, з якою можна було б працювати, щоб прискорити наше спільне бачення для майбутнє».