Dropbox купує платформу керування формами FormSwift за $95 млн готівкою • TechCrunch

Сьогодні компанія Dropbox оголосила про придбання FormSwift, хмарної платформи, розробленої для того, щоб допомогти компаніям створювати, редагувати, затверджувати, ділитися та друкувати власні персоналізовані документи. Згідно з умовами угоди, яка була закрита вчора, Dropbox заплатить 95 мільйонів доларів готівкою за стартап із Сан-Франциско, який незабаром приєднається до команди Dropbox.

У прес-релізі Dropbox повідомляється, що FormSwift розширить існуючі можливості зберігання документів, підписання та обміну, включаючи Dropbox Sign, Dropbox Forms і DocSend, наближаючи Dropbox до своєї мети створення наскрізного «робочого процесу угод». »

«У Dropbox ми створюємо інструменти, які допоможуть нашим клієнтам досягти успіху в сучасному віртуальному світі, модернізуючи ручні робочі процеси та оцифровуючи завдання», — сказав у заяві віце-президент і генеральний директор групи робочих процесів Dropbox Четан Дандекар. «Завдяки подібній клієнтській базі малих підприємств і фрілансерів, а також бібліотеці часто використовуваних форм і шаблонів угод, ми твердо переконані, що FormSwift є сильним доповненням до нашого набору продуктів для документообігу та допоможе нам принести ще більше цінності нашим клієнтам. .”

FormSwift був співзасновником Девіда Беккера та Сатвіка Тантрі в 2012 році з метою скоротити час, який компанії витрачають на заповнення типових форм. Платформа дозволяє корпоративним клієнтам використовувати готові шаблони для розробки форм, як-от відмови від реєстрації, договорів оренди та NDA, заповнювати документи за допомогою інструментів редагування або створювати форми для багаторазового використання, спільного використання та заповнення шляхом додавання різноманітних спеціальних полів.

FormSwift

Знімок екрана, на якому показано інтерфейс FormSwift. Кредити зображення: FormSwift

FormSwift, який, здається, не брав стороннього фінансування до придбання, стверджує, що на сьогодні допоміг створити понад 10 мільйонів документів для власників малого бізнесу та підрядників.

«За останнє десятиліття FormSwift став провідним постачальником інструментів, які допомагають людям легко створювати, редагувати, підписувати та спільно працювати над документами та робочими процесами в хмарі, усуваючи непотрібний друк, надсилання факсів і постійну пошту», — сказав Тантрі в заяві. «Об’єднавши зусилля з Dropbox, ми можемо краще масштабувати наші можливості, щоб полегшити роботу для більшої кількості малих підприємств і клієнтів-фрілансерів».

Dropbox придбала FormSwift після того, як на початку цього року гігант зберігання даних викупив активи Boxcryptor, стартапу, який захищає дані компаній у багатьох хмарних сервісах. Обидва є частиною тривалої стратегії невеликих придбань, яка спрямована на вдосконалення, а не на знищення основних служб Dropbox, щоб краще позиціонувати їх проти конкурентів у надконкурентному хмарному просторі зберігання.

Наразі Dropbox здійснила 28 таких придбань, згідно з даними Crunchbase, найбільшим з яких є викуп HelloSign у 2019 році за 230 мільйонів доларів. На додаток до розширення наявних пропозицій продуктів, покупки сприяли запуску нових сервісів Dropbox, таких як Dropbox Shop, який був запущений на початку цього року з інструментами, які дозволяють творцям продавати цифровий контент безпосередньо своїм клієнтам.

Dropbox, яка оголосить про свої прибутки за 4 квартал протягом наступних кількох тижнів, перевершила оцінки аналітиків у минулому фінансовому кварталі після року повільного, але стабільного зростання, збільшивши свою платну базу користувачів до 17,55 мільйонів (проти 16,49 мільйонів у 3 кварталі 2021 року). Дохід зріс на 7% щорічно до 591 мільйона доларів США, тоді як чистий прибуток склав 83,2 мільйона доларів США порівняно з 75,6 мільйона доларів США у третьому кварталі 2021 року.

Leave a Comment