Eratani підтримує індонезійських фермерів протягом усього процесу вирощування • TechCrunch

Близько 29% робочої сили Індонезії зайнято в сільськогосподарському секторі, але багато дрібних фермерів стикаються з такими проблемами, як низький доступ до обігових коштів. Eratani — це наскрізна система управління, яка допомагає їм отримувати фінансування та постачання, а потім допомагає їм продавати врожай, коли він буде готовий. Стартап оголосив сьогодні, що залучив початковий раунд у розмірі 3,8 мільйона доларів США, який очолює сінгапурська компанія венчурного капіталу TNB Aura за участю AgFunder, Trihill Capital і BIG Ventures.

Компанія Eratani, заснована в 2021 році Ендрю Согерманом, Кевіном Лаксоно та Енглсом Гані, зараз використовується більш ніж 10 000 фермерів на Яві для управління загальною площею 8 000 гектарів, що виробляє 52 000 тонн рису. Його мета – до кінця 2024 року працювати з понад 50 000 фермерів.

Дядько Согермана керував сільськогосподарським підприємством, що дало йому змогу зрозуміти труднощі, з якими стикалися фермери, коли він ріс. Він розповів TechCrunch, що більшість гравців у сфері аграрних технологій задовольняють потреби фермерів на нижньому етапі виробництва, тому Eratani спочатку був розроблений для вирішення проблем, пов’язаних з видобутком, перш ніж перетворитися на платформу наскрізного управління фермами та товарами протягом усього виробничого циклу.

Деякі з проблем, з якими стикаються індонезійські фермери, включають необхідність позичати гроші, щоб придбати сільськогосподарські ресурси в магазинах. Вони виплачують ці кредити після того, як продають свій урожай, але відсотки становлять близько 20% на місяць, сказав Согерман, що означає, що вони потрапили в боргове коло. «В Індонезії 33 мільйони фермерів, і більшість із них старше 45 років. Якщо нічого не зміниться, протягом 10 років Індонезія переживе кризу відродження фермерів».

Команда Ератані. Кредити зображення: Ератані

Платформа управління Eratani розділена на три частини. Перший, Agri Financing, надає фермерам доступ до оборотного капіталу, необхідного для процесу посіву. Agri Inputs надає сільськогосподарські товари з рекомендаціями щодо використання від своїх команд агрономів. Нарешті, Agri Output — це система ринкових цін для використання під час процесу розподілу врожаю.

Eratani також збирає статистику польових даних для підвищення продуктивності фермерів. Через платформу фермери мають доступ до агрономів Eratani, які можуть допомогти їм зі стратегіями підвищення врожайності.

Зараз стартап співпрацює з урядом Індонезії. Це включає партнерство з Міністерством сільського господарства Індонезії та Державним агентством логістики Індонезії для розвитку сільськогосподарської екосистеми з метою досягнення продовольчої незалежності в Індонезії, а також партнерство з Міністерством сільського господарства Індонезії для підвищення врожайності та доходів фермерів. Він також є частиною Міністерства зв’язку та інформатики Startup Studio Indonesia.

В Індонезії зростає кількість аграрітех-стартапів, і деякі з них були охоплені TechCrunch, зокрема B2B-маркетплейс AgriAku, агротех-платформа TaniHub і «морський-стольний» стартап Aruna.

Согерман сказав, що Eratani виділяється, створюючи екосистему для всього сільськогосподарського процесу, але він не бачить інших гравців як конкуренцію. «У галузі агротехніки ми вважаємо, що вся спільнота повинна об’єднатися, щоб підтримати та заохотити індонезійську сільськогосподарську галузь. Незважаючи на те, що в цьому просторі працюють понад 70 сільськогосподарських компаній, попереду ще довгий шлях, оскільки, за оцінками, лише 3% фермерів Індонезії в цілому скористалися цими технологіями».

У своїй заяві партнер-засновник TNB Вікнеш Р. Піллей сказав: «Простор агротехніки в Індонезії досяг точки перелому через його фрагментований характер. Eratani представила підхід, орієнтований на фермера, разом із сильною командою та існуючими партнерствами в просторі, і ми раді розпочати цю подорож разом із Eratani».

Leave a Comment