Fidelity скорочує вартість своєї частки в Twitter більш ніж наполовину • TechCrunch

Fidelity, яка входила до групи зовнішніх інвесторів, які допомогли Ілону Маску профінансувати його придбання Twitter за 44 мільярди доларів, знизила вартість своєї частки в Twitter на 56%. Перерахунок стався в той момент, коли Twitter долає низку проблем, більшість з яких є результатом хаотичних управлінських рішень, включаючи відтік рекламодавців із мережі.

Частка Fidelity’s Blue Chip Growth Fund у Twitter оцінювалася приблизно в 8,63 мільйона доларів США станом на листопад, відповідно до щомісячної інформації та повідомлення Fidelity Contrafund, яке вперше повідомило сьогодні Axios. Це менше порівняно з 19,66 мільйона доларів на кінець жовтня.

Ймовірно, частково цьому винні макроекономічні тенденції. Внутрішня оцінка Stripe знизилася на 28% у липні, а Instacart цього тижня, як повідомляється, знизилася на 75%.

Але безглузда політика Twitter після Маска явно не допомогла справі.

Останнім часом мережа стала менш стабільною на технічному рівні, у середу зазнала збоїв після того, як Маск вніс «значні» зміни в архітектуру серверного сервера. Twitter нещодавно звільнив співробітників свого відділу державної політики та інженерії, розпустивши групу, відповідальну за модерацію контенту та питання, пов’язані з правами людини, такі як запобігання самогубствам. І компанія викликала гнів регуляторів після заборони — а потім швидкого відновлення — облікових записів відомих журналістів.

Знову ж таки, як зазначив бізнес-редактор Axios Ден Прімак у своєму твіті, Fidelity, здається, значною мірою покладається на показники публічного ринку, коли це стосується оцінки. Цілком можливо, що фірма не має внутрішньої інформації про фінансові показники Twitter.

Скорочення в Twitter рясніють, оскільки компанія наближається до 1 мільярда доларів США у вигляді процентних платежів за боргами в розмірі 13 мільярдів доларів, і все це в той час як дохід падає. Згідно з листопадовим звітом Media Matters for America, половина з 100 найкращих рекламодавців Twitter, які разом витратили майже 750 мільйонів доларів на рекламу в Twitter цього року, більше не розміщують рекламу на веб-сайті. Twitter активно просуває свій план Twitter Blue, щоб зробити його джерелом більшого прибутку. Але сторонні дані відстеження свідчать про те, що він розвивався повільно.

Деякі працівники Twitter приносять на роботу власний туалетний папір після того, як компанія скоротила послуги прибиральника, нещодавно повідомила New York Times, і Twitter припинив платити оренду за кілька своїх офісів, включаючи штаб-квартиру в Сан-Франциско.

Згідно зі згаданим вище звітом Times, Маск намагався заощадити близько 500 мільйонів доларів на витратах, не пов’язаних з оплатою праці, за останні кілька тижнів закривши центр обробки даних і розпочавши пожежний розпродаж після виставлення офісних речей на аукціон, щоб компенсувати витрати.

Окремо команда Маска звернулася до інвесторів щодо потенційних нових інвестицій у Twitter за тією ж ціною, що й початкове придбання за 44 мільярди доларів, повідомляє The Wall Street Journal.

Опитування, проведене Маском із запитанням, чи варто йому піти з посади глави компанії, завершилося 19 грудня, і користувачі рішуче проголосували за його відставку. Маск відповів через кілька днів, сказавши, що піде у відставку з посади генерального директора «як тільки [he found] хтось досить дурний, щоб взятися за цю роботу», а після цього «просто керувати командами програмного забезпечення та серверів».

Leave a Comment