Fintech-стартап NeoGrowth, орієнтований на ММСП, закриває раунд серії D Cr 300 рупій під керівництвом FMO

NeoGrowth, цифровий кредитор із базою в Мумбаї, орієнтований на ММСП, у четвер повідомив, що залучив 160 крор рупій від FMO, голландського банку розвитку підприємництва.

Існуючі інвестори також брали участь у раунді, завдяки чому загальна сума, зібрана в раунді серії D, склала приблизно 300 мільйонів рупій.

NeoGrowth підтримується інвесторами, зокрема Omidyar Network, Lightrock, Khosla Impact, Accion Frontier Inclusion Fund – Quona Capital, IIFL Seed Ventures Fund, WestBridge та Leapfrog Investments.

Фінтех-стартап має намір використати кошти для виходу на нові ринки, зміцнення своїх позицій на існуючих і прискорення інновацій.

«Ми віримо, що це нове фінансування від FMO дозволить нам прискорити наше зростання, використовуючи нашу надійну бізнес-модель, — сказав Арун Найяр, керуючий директор і генеральний директор NeoGrowth. — Ми впевнені, що дамо змогу більшій кількості власників малого бізнесу — історично так було відмовили в офіційному кредитуванні, щоб підживити їхні прагнення до зростання за допомогою наших фінансово комплексних кредитних рішень».

Заснована Дхрувом Хайтаном і Піюшем Хайтаном десять років тому, Кредит NeoGrowth пропонує кредити малому бізнесу на основі андеррайтингу їхніх цифрових транзакцій і грошових потоків для оцінки стану бізнесу.

Компанія має 1600 рупій в управлінні активами (AUM). З моменту заснування він зв’язався з понад 1,5 млн ММСП і виплатив понад 1 мільярд доларів США у вигляді позик.

Згідно з повідомленням для преси, NeoGrowth був прибутковим протягом останніх чотирьох кварталів поспіль завдяки набору продуктів, моделі андеррайтингу на основі даних, глибокому зв’язку з клієнтами, потужним можливостям обробки даних і аналітичним моделям у всьому ланцюжку створення вартості.

«Ми інвестували в NeoGrowth не лише тому, що вони є рушієм фінансової доступності, обслуговуючи спільноту малого та середнього бізнесу, яка недостатньо обслуговується через свої унікальні цифрові продукти та можливості андеррайтингу, але також тому, що вони ідеально вписуються в наші амбіції щодо зменшення нерівності на такому ключовому ринку, як Індія, », – сказав Пітер Мейла, співголовний директор з інвестицій FMO.

Кредитна діяльність NeoGrowth також зосереджена на фінансовій інтеграції підприємців, які вперше починають підприємці, жінок-власниць бізнесу та малих підприємств, які недостатньо обслуговуються.

Фінтех-стартап пропонує технологічні, швидкі та безпроблемні кредити для ММСП у понад 70 сегментах, від скромних магазинів у районі Кирана до нових закладів харчування та операторів шикарних салонів у понад 25 місцях Індії.