Flipkart виплатить 700 мільйонів доларів власникам ESOP

Гігант електронної комерції, що належить Walmart Фліпкарт надасть грошові виплати на суму близько 700 мільйонів доларів власникам опціонів на акції в рамках свого відділення від єдинорога цифрових платежів PhonePe, у той час, коли фірма прагне найняти та утримати талантів.

«Ми раді повідомити, що співробітники, які є власниками Flipkart ESOP (план опціонів на акції для працівників), отримають одноразову дискреційну грошову виплату як частину транзакції. Ця виплата представляє вартість утримання PhonePe в межах цих опціонів Flipkart “, – сказав Кальян Крішнамурті, генеральний директор Flipkart, у внутрішньому електронному листі.

Moneycontrol спочатку переглянув копію листа та повідомив про нього.

За словами Кальяна, виплата становитиме 43,67 доларів за опціон, що відображатиме ринкову вартість PhonePe.

«Нова ціна акцій Flipkart була визначена на рівні $165,83 за опціон (раніше $189,1), без урахування вартості PhonePe», — сказав він.

Співробітники, які мали б право на викуп, незабаром отримають звіт і докладнішу інформацію про виплату. Як повідомило джерело Moneycontrol, кількість співробітників, які отримають виплату, залишається незрозумілою.

Нещодавно Flipkart і PhonePe оголосили про повне розділення власності, оскільки остання готувалася до IPO.

Оголошення зроблено напередодні збору багатомільйонних коштів PhonePe, який стане найбільшим.

Flipkart оголосив про часткове виділення PhonePe, щоб допомогти платформі отримати доступ до спеціальних довгострокових інвестицій для фінансування своїх амбіцій щодо зростання. Водночас у грудні 2020 року PhonePe отримав 700 мільйонів доларів за оцінкою 5,5 мільярда доларів від інвесторів, включаючи Walmart.