Freshworks product reorg пропонує пакет програмного забезпечення для кадрів під Freshservice

Girish Mathrubootham, співзасновник і генеральний директор Freshworks, повідомив в електронному листі до співробітників, що пропонує один зі своїх нових продуктів, Freshteam, пакет програмного забезпечення для управління персоналом, у Freshservice, своєму швидкозростаючому інструменті управління ІТ-послугами (ITSM). YourStory побачив копію електронного листа.

Наразі незрозуміло, чи Freshteam продовжуватиме працювати у своєму поточному аватарі як окремий продукт, як модуль у Freshservice, чи буде повністю об’єднаний із пропозиціями останнього.

Freshworks не відповів на запити YourStory щодо реорганізації продукту до моменту публікації.

У внутрішній пошті Гіріш сказав, що компанія також хоче призначити свої гібридні відділи продажів або для створення нового бізнесу (мисливець), або для розширення облікового запису (фермер). Freshworks планує оптимізувати «поєднання мисливців і фермерів у польових і внутрішніх командах продажів», щоб зробити свою «організацію виходу на ринок більш ефективною та дієвою».

Все про Freshservice

Freshservice, який зробив найбільший внесок у зростання річного постійного доходу (ARR) компанії за останні квартали, допомагає клієнтам середнього ринку автоматизувати та спростити внутрішні ІТ-операції. Це був другий інструмент, запущений у січні 2014 року після флагманського продукту компанії Freshdesk.

У жовтні цього року компанія запустила Freshservice for Business Teams, щоб розширити сферу дії продукту для підтримки не ІТ-функцій, таких як юридичні, кадрові та фінансові.

Freshworks передає Freshteam під Freshservice, оскільки не хоче, щоб дві команди розробляли рішення для ринку кадрів. Програмний продукт для управління персоналом насамперед надає рішення для відстеження кандидатів та надання інформації про співробітників малому та середньому бізнесу.

«Досвід наших інженерних, продуктових і дизайнерських команд Freshteam буде краще використаний у Freshservice, щоб сприяти цьому зростанню. Співробітники Freshteam надають глибокі знання про покупців HR, які сприятимуть розвитку майбутнього нашого ESM (сервіс для підприємств). рішення для управління (Freshservice for Business Teams)», йдеться у внутрішній пошті, надісланій Гірішем співробітникам компанії в четвер.

Точні доходи Freshservice наразі невідомі. У листі до співробітників генеральний директор сказав, що Freshservice створює «найбільші нові угоди».

Згідно з формою 1, поданою в Комісію з цінних паперів і бірж США до того, як він став публічним у 2021 році, продукт був одним із двох, які принесли понад 100 мільйонів доларів ARR станом на 31 грудня 2020 року.

HR-програмний продукт компанії, який був запущений у 2017 році, не згадувався у звітах про прибутки за останні два квартали. У першому кварталі цього року, відповідаючи на запитання аналітика щодо Freshteam, Гіріш сказав: «Freshteam, я б сказав, що все ще в інкубації, поки що занадто рано коментувати наші плани щодо Freshteam. Тож ми поговоримо з вами про це, коли це буде більш значущим з точки зору внеску».

Компанія, що базується в Сан-Матео, також прагне включити маркетинг витрат на основі облікового запису та зменшити свою «надмірну залежність від дорогих платних кампаній», щоб зробити свою маркетингову функцію більш ефективною. У планах централізувати його контент і дизайнерські групи.

Freshworks звільняє 90 співробітників по всьому світу, близько 60 з яких працюють в Індії. Ці співробітники становили 1,7% від 5200 співробітників компанії.

Описуючи цей крок як частину «важких бізнес-рішень», прийнятих компанією, Гіріш сказав, що вони необхідні для подальшого успіху та зростання в таких сферах, як «орієнтація продукту на наші найбільші ринкові можливості».

15 грудня, в день, коли з’явилася новина про звільнення Freshworks, ціна акцій компанії впала на 3,43% і закрилася на рівні 14,63 долара на Nasdaq.